Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 15NS 2 HN H3-1 10023.11
1153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 16NS 5 DxE H7+1 95010.90
2138: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 17NS 2 SS D4= 11062.21
2138: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 18NS 3 NTW H9+2 46010.99
3154: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP 19NS 3 NTN H7+1 43086.36
3154: P. Mrukot - A. Mosiałek, 1.0, MP 20NS 2 NTE H8+2 18073.10
4155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 21NS 3 NTN HK+1 63083.97
4155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 22NS 1 HE SJ-2 20075.19
5139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 23NS 4 HN DK-1 10082.95
5139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 24NS 4 SxE HA-1 10063.07
5134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 25NS 4 HN D3-2 1008.78
5134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 26NS 4 SxS H4-2 5008.78
5149: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 27NS 6 HE CJ-2 10098.53
5149: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 28NS 3 NTN C9= 60081.56
6135: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 1NS 4 HS DK+2 48091.22
6135: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 2NS 4 SxE HA= 5907.96
7141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 3NS 3 NTS D3+1 43058.71
7141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 4NS 3 NTN DT-2 2004.59
8152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 5NS 1 NTW H3= 9049.24
8152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 6NS 3 NTN SQ+4 52093.89
9144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 7NS 2 SE SA+1 14047.33
9144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 8NS 4 SW H9-1 5084.35
10145: K. Truszkowska - A. Barylak, 0.0, MP 9NS 3 SxN D4= 53091.98
10145: K. Truszkowska - A. Barylak, 0.0, MP 10NS 2 SN H4+2 17064.12
11143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 11NS 3 NTN SJ-3 15013.74
11143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 12NS 5 SS H4-1 1007.26
12148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 13NS 4 HS DK-1 10060.98
12148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 14NS 6 CxxW HQ-2 600100.00
 +/-
 WYNIK55.17
 MIEJSCE68