Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 13NS 3 DW SJ+1 13031.44
1150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 14NS 5 DE HA-1 5068.56
2142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 21EW 3 NTxxN HK+1 14000.01
2142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 22EW 1 HxE DQ-3 8001.53
2153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 25EW 2 SN D3+2 17027.10
2153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 26EW 4 SxS H3-1 20080.15
4151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 17NS 2 SW H3-2 10053.05
4151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 18NS 4 SE HK= 42065.91
5141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 5NS 1 NTW D5+1 12021.00
5141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 6NS 3 NTN SQ+2 46070.61
5140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 23EW 4 HN DK-1 10017.05
5140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 24EW 4 SxE HA-1 10036.93
6137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 19EW 1 HxE H5= 16099.24
6137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 20EW 1 NTE S4+3 18026.90
7156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 11NS 4 CN HJ-1 5056.87
7156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 12NS 5 HxE CK-2 30042.75
8155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 7EW 2 SW C5= 11019.85
8155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 8EW 4 SW S7-1 5015.65
8133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 15EW 4 CxE SJ-3 5006.06
8133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 16EW 5 DxE S5+1 95089.10
9134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 9NS 4 SxN H9-2 30018.71
9134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 10NS 3 SS DA+1 17064.12
10147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 27NS 4 HE C5= 42076.34
10147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 28NS 3 NTN C8= 60081.56
11136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 3EW 2 NTS C8+3 21083.33
11136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 4EW 3 HN S5+1 1708.40
12146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1NS 3 HS DK+2 20012.98
12146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2NS 3 HS SQ+1 17075.38
 +/-
 WYNIK44.66
 MIEJSCE213