KMO ZZBS
Wtorek, 30 października 2018
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
32
Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZP
ZP/933
62.26
9
2
14
Hanna Zembrzuska
Tomasz Jakóbczak
9.0
4.0
ZP
ZP/167
62.06
9
3
41
Franciszek Albekier
Kazimierz Lisicki
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/935
61.26
8
4
29
Jacek Frąckowiak
Andrzej Lichtorowicz
5.0
3.0
ZP
ZP/931
60.07
7
5
3
Grzegorz Rybacki
Ryszard Kłosiński
7.0
7.0
ZP
ZP/167
59.67
6
6
26
Edward Wernerowicz
Jerzy Więcławski
0.0
4.0
NZ
DS
ZP/931
59.04
6
7
40
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.0
4.0
ZP
ZP/933
57.97
5
8
51
Marek Banach
Tadeusz Leszczyński
5.0
5.0
ZP
ZP/935
57.80
4
9
18
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MP
ZP/45
57.49
4
10
17
Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MP
ZP/45
57.44
3
11
15
Zbigniew Lasocki
Jacek Batóg
12.0
7.0
ZP
ZP/167
56.67
2
12
50
Dariusz Piątek
Cezary Jarmuł
4.0
7.0
ZP
ZP/935
56.35
2
13
28
Zbigniew Olton
Michał Sikorski
3.0
3.0
ZP
ZP/931
55.94
2
14
35
Jan Kolczyński
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP/933
54.82
2
15
12
Andrzej Wielowieyski
Grzegorz Adamski
3.0
4.0
ZP
ZP/167
-0.21
54.21
2
16
7
Waldemar Krych
Zbigniew Nowak
4.0
4.0
ZP
ZP/167
-0.21
54.18
2
17
22
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MP
ZP/45
54.09
2
18
47
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
4.0
11.0
ZP
ZP/935
53.91
1
19
31
Kazimierz Sobolewski
Leszek Pietroń
0.0
0.0
ZP/933
53.82
1
20
16
Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZP
ZP/167
53.64
1
21
30
Izabella Klar
Andrzej Czabański
2.5
0.0
PK
ZP
ZP/931
53.41
1
22
33
Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.0
1.0
ZP
ZP/933
52.89
1
23
44
Aleksander Jasiukiewicz
Wojciech Witkowski
2.0
4.0
ZP
ZP/935
52.82
1
24
37
Kazimierz Kłys
Marek Leś
0.0
0.0
ZP/933
52.57
1
25
42
Maciej Keller
Ryszard Kowalski
2.5
1.5
ZP
ZP/935
51.06
1
26
9
Robert Cylwik
Robert Zaciura
7.0
3.0
ZP
ZP/167
-0.19
50.13
27
1
Grzegorz Niewiarowski
Romuald Leoniewski
3.0
5.0
ZP
ZP/167
-0.21
50.10
28
20
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
ZP/45
49.34
29
4
Beata Szczepańska
Jan Purczyński
0.5
7.0
ZP
ZP/167
-0.21
48.93
30
24
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MP
ZP/45
48.91
31
21
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MP
ZP/45
48.86
32
13
Ryszard Urbański
Edmund Zarzycki
5.0
2.5
ZP
ZP/167
48.05
33
49
Franciszek Lipiński
Gerard Wenta
0.0
0.0
NZ
ZP/935
47.47
34
2
Halina Jabłońska-Filas
Andrzej Filas
2.5
3.0
ZP
ZP/167
0.42
47.33
35
38
Bogdan Lipiński
Bolesław Aleksandrowicz
0.5
0.5
ZP
ZP/933
46.60
36
11
Ryszard Sałata
Jacek Reszczyński
4.0
1.5
ZP
ZP/167
46.52
37
46
Andrzej Szczodry
Tadeusz Czajka
3.0
2.0
ZP
ZP/935
45.81
38
10
Ewa Hryć
Bogumiła Kuryj
0.0
0.0
ZP
ZP/167
45.38
39
19
Józef Waśko
Marek Urbański
5.0
13.0
MP
LB
ZP/45
45.23
40
34
Tadeusz Rodak
Wiesław Jarmułowicz
0.5
0.5
ZP
ZP/933
44.04
41
48
Adam Michalczyk
Jan Damazyn
1.5
1.5
ZP
ZP/935
43.03
42
45
Sławomir Wojtyłko
Zbigniew Wiśniewski
3.0
3.0
ZP
ZP/935
40.95
43
25
Barbara Bazylińska
Zofia Lemke
0.0
0.0
NZ
ZP/931
38.75
44
23
Eugeniusz Cieśla
Piotr Polek
1.5
1.5
MP
ZP/45
38.65
45
36
Robert Kirlejza
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/933
38.57
46
43
Lucjan Buława
Waldemar Pietrzak
2.0
1.5
ZP
ZP/935
37.76
47
8
Marek Goraj
Grzegorz Seweryn
4.0
3.0
ZP
ZP/167
-0.21
37.16
48
27
Adam Czaplicki
Władysław Doroszkiewicz
0.0
0.0
NZ
ZP/931
36.79
49
39
Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
0.0
0.0
ZP/933
36.46
50
5
Barbara Smulska
Leszek Zając
0.0
0.0
ZP
NZ
ZP/167
-0.42
34.74
Statystyka ośrodków...