Turniej na maksy
Piątek, 22 czerwca 2018
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
23
Szymon Dutkiewicz
Zbigniew Szczechowicz
5.0
2.5
MA
MA/306
67.00
10
2
8
Janusz Drozdowski
Piotr Klubiński
12.0
9.0
DS
DS/67
66.76
10
3
49
Elżbieta Nyberg
Jan Zadroga
6.0
13.0
SWE
WP
PM/41
65.84
9
4
47
Ryszard Wójtowicz
Bogdan Lipczak
9.0
7.0
OP
PM/41
64.48
8
5
31
Wiesław Stój
Marek Rusek
3.0
3.0
MP
PK
PK/51
62.78
8
6
40
Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
0.0
3.0
MA
SW
PM/41
60.53
7
7
51
Ewa Neuman
Bogdan Grzelak
6.0
5.0
GER
WP
PM/41
58.66
7
8
66
Bartosz Pędziński
Jakub Domeracki
2.5
2.5
WP
WP/294
57.72
6
9
60
Helena Czapczyk
Kajetan Gościański
0.0
1.5
WP
WP/294
57.67
5
10
54
Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WP
WP/254
57.49
5
11
39
Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.5
1.5
PM
PM/41
56.96
4
12
18
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LB
LB/127
56.34
4
13
20
Zdzisław Marcinkowski
Henryk Misiarz
1.5
1.0
MA
MA/306
55.89
3
14
11
Samuel Bałdysz
Anna Jankowska
5.0
3.0
DS
DS/67
55.52
2
15
42
Elżbieta Brewińska
Marek Janota
0.0
2.0
MA
PM/41
55.14
2
16
61
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
1.0
0.5
WP
WP/294
54.55
2
17
27
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PK
PK/51
54.49
2
18
58
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WP
WP/254
54.43
2
19
14
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
54.06
2
20
6
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DS
DS/67
53.84
2
21
46
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
PM/41
52.82
2
22
32
Małgorzata Rojkowicz
Wiesława Rusek
5.0
0.5
PK
PK/51
52.30
2
23
62
Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
1.5
1.5
WP
WP/294
51.36
2
24
43
Aida Wójcik
Andrzej Biliński
2.0
0.0
OP
DS
PM/41
51.15
1
25
25
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
21.0
19.0
MA
PK/51
51.12
1
26
65
Kacper Pędziński
Agnieszka Remblewska
2.0
0.0
WP
WP/294
51.00
1
27
37
Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SL
PM/41
50.78
1
28
53
Zdzisław Konieczny
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WP
WP/254
50.57
1
29
4
Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
50.48
1
30
52
Jacek Kowalewski
Stanisław Ciach
2.0
4.0
MA
OP
PM/41
49.85
1
31
41
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DS
PM/41
49.64
1
32
55
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
2.0
WP
WP/254
49.52
1
33
70
Kinga Zawada
Łukasz Wasielewski
2.0
1.5
WP
WP/294
49.24
1
34
68
Laura Klonecka
Ilona Klonecka
0.0
0.0
WP
WP/294
48.92
35
16
Krzysztof Krzeszowski
Łukasz Frąckowiak
1.5
2.0
LB
LB/127
48.56
36
64
Ewa Morawska
Patryk Morawski
1.0
2.5
WP
WP/294
48.33
37
50
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PM
PM/41
48.19
38
29
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/51
47.97
39
15
Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LB
LB/127
47.66
40
69
Paweł Łuczak
Kajetan Wroński
1.5
2.5
WP
WP/294
47.52
41
2
Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DS
DS/67
47.44
42
21
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/306
47.26
43
1
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
47.17
44
3
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/67
47.16
45
48
Liliana Suflida
Jerzy Górecki
0.0
6.0
LD
GER
PM/41
46.92
46
26
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
46.66
47
7
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
46.22
48
9
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
45.78
49
5
Marcin Motykiewicz
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DS
DS/67
45.62
50
35
Elżbieta Lis
Ewa Krakówka
1.5
1.5
DS
KP
PM/41
45.10
51
36
Elżbieta Sieńkowska
Grzegorz Bettin
0.0
0.0
PM
MA
PM/41
44.94
52
10
Mirosław Kawecki
Marek Kubicki
0.0
0.0
DS
DS/67
44.06
53
59
Łukasz Józkowiak
Robert Józkowiak
1.5
0.0
WP
WP/294
43.46
54
17
Dawid Dziobek
Adrian Dziobek
1.0
1.0
LB
LB/127
43.37
55
44
Tamara Cesarz
Ellena Marczykiewicz-Olech
0.0
1.5
MA
PM/41
43.11
56
28
Zygmunt Szczudło
Wojciech Micek
2.5
4.0
PK
PK/51
42.45
57
30
Marek Naprawa
Mieczysław Cisło
0.0
0.0
PK/51
42.23
58
33
Krzysztof Pawlikowski
Tomasz Kuś
1.5
7.0
PM
SL
PM/41
42.15
59
19
Robert Jędrzejczak
Ireneusz Kos
0.0
3.0
MA
MA/306
41.23
60
63
Hubert Hałaburdzin
Wiktor Chałupniczak
0.0
0.0
WP
WP/294
40.04
61
34
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MA
PM/41
39.16
62
38
Maria Karolewska
Jerzy Wilczek
0.0
3.0
PK
WP
PM/41
38.68
63
22
Andrzej Chrzanowski
Jarosław Kawczyński
4.0
5.0
MA
MA/306
38.62
64
56
Barbara Speth
Sławomir Speth
1.5
1.5
WP
WP/254
37.98
65
45
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LB
PM/41
35.91
Statystyka ośrodków...