Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 czerwca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
124Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6068.0610
28Zbigniew Skórecki
Zdzisław Klimczak
3.0
4.0
DSDS/33662.1110
329Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
5.0
4.0
DSDS/723.6061.909
410Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
7.0
DSDS/6749.358
553Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4045.307
631Oskar Tokarczuk
Jakub Patreuha
2.0
4.0
DSDS/7242.697
740Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16032.356
833Magdalena Kazimierczak
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16030.625
93Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DSDS/33629.945
101Bogdan Nowakowski
Marcin Rój
4.0
2.0
DSDS/33629.724
1114Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/6728.093
1211Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6727.502
1345Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/2472.4027.342
1434Andrzej Sekuła
Lech Borzęcki
7.0
1.5
KPKP/16025.032
1536Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16023.032
1650Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4022.632
175Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DSDS/33620.552
1849Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/2472.4020.222
1941Maciej Masłowski
Jerzy Fiksiński
2.0
3.0
WPWP/24719.912
2027Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/723.6018.891
2147Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/2472.4017.461
2217Wiesław Kubiński
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6715.821
2338Justyna Graniczny
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KPKP/16015.171
2413Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6713.431
2548Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24713.311
2623Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6011.961
2746Małgorzata Zielonacka
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WPWP/2472.405.561
287Aleksander Zdybel
Lech Moliński
9.0
2.5
DSDS/3363.96
2918Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/672.85
309Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/67-0.38
3130Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/723.60-1.85
3220Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/67-1.89
3328Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/723.60-3.13
3444John Catlow
Ryszard Nowicki
2.0
4.0
WPWP/2472.40-10.52
3554Lidia Gapińska
Krzysztof Brudka
2.0
13.0
WPWP/2472.40-12.60
3612Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-17.58
3742Maria Pelant
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-19.38
3856Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/2472.40-20.71
3955Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.0
WPWP/2472.40-21.37
406Zdzisław Niemirski
Waldemar Wojskowicz
0.0
0.0
NZDS/336-25.33
4152Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/2472.40-25.51
4251Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.5
5.0
WPWP/2472.40-28.05
432Wacław Rój
Roman Błaszczyk
1.5
0.0
DS
NZ
DS/336-29.45
4415Elżbieta Niewiadomska
Janusz Drozdowski
2.0
12.0
DSDS/67-31.24
4526Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-33.08
4637Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/160-33.97
4721Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/723.60-37.76
4819Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
0.5
DSDS/67-38.72
4939Tadeusz Giernalczyk
Maciej Ciesielski
2.0
0.0
KP
 
KP/160-41.23
5025Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/723.60-41.60
5116Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
4.0
DSDS/67-47.23
5222Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.60-50.10
5335Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/160-51.00
544Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DSDS/336-91.50

Statystyka ośrodków...