Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 czerwca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Zbigniew Skórecki
Wacław Rój
3.0
1.5
DSDS/33665.449
231Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
4.0
4.0
MAMA/583.6059.469
346John Catlow
Ryszard Nowicki
2.0
4.0
WPWP/2472.4051.108
427Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.5
KPMA/4143.857
515Zdzisław Gumkowski
Krzysztof Ziewacz
1.0
5.0
MA
MP
MA/413.6042.977
639Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.5
2.0
WPWP/2472.4036.136
737Katarzyna Steć
Jacek Kwiatkowski
0.0
4.0

MA
MA/583.6035.175
824Irena Chodorowska
Ewa Orłowska
18.0
1.0
MAMA/4133.324
911Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/7230.274
1035Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/583.6028.743
1122Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
0.0
0.0
SLMA/413.6028.372
1214Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7221.612
1326Jan Chodorowski
Jacek Kowalewski
18.0
2.0
MAMA/4119.902
1452Sławomir Tomaszewski
Roman Wojciechowski
2.0
1.0
WPWP/2472.4019.682
1549Wiesław Chwiejda
Stefan Szramowski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.4018.902
1640Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2472.4017.252
177Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/7215.642
1816Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
0.0
1.5
MA
KP
MA/413.6013.871
1951Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WPWP/24711.421
2023Małgorzata Golec
Andrzej Gintrowicz
2.0
0.0
SW
WP
MA/413.6010.851
2132Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6010.001
2245Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/2472.407.521
235Aleksander Zdybel
Lech Moliński
9.0
2.5
DSDS/3366.281
2444Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/2472.405.521
253Bogdan Nowakowski
Jerzy Romańczyk
4.0
5.0
DSDS/3364.111
2636Adam Łaszczotko
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/583.601.931
278Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/721.43
2853Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/2472.400.84
2947Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2470.03
3019Małgorzata Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
0.0
MA
WM
MA/413.60-4.54
3121Liliana Suflida
Mariusz Jażdżewski
0.0
0.0
LD
PM
MA/413.60-5.54
3210Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/72-6.49
3313Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-7.30
3450Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/2472.40-8.54
351Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DSDS/336-9.55
3629Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
5.0
MAMA/583.60-9.99
374Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/336-10.06
3818Małgorzata Janiszewska
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
MA
PM
MA/413.60-13.98
3934Katarzyna Paluchowska
Włodzimierz Rutkowski
2.0
4.0
MAMA/583.60-14.46
4048Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
1.0
0.5
WPWP/2472.40-19.13
419Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/72-20.30
4243Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-25.79
4342Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.0
WPWP/2472.40-30.13
4438Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/583.60-32.07
4517Anna Zalewska
Paweł Olech
0.0
0.0
MAMA/413.60-32.40
4612Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-34.86
4725Aleksandra Liska
Ewa Kucewicz-Czech
0.0
0.0
SLMA/41-44.96
4830Andrzej Łodziński
Marek Jefremienko
0.0
0.0
MAMA/583.60-46.38
4941Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.40-53.62
502Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
2.0
1.5
DSDS/336-56.22
5120Krystyna Murzyn
Ewa Onoszko
0.0
0.0
PMMA/413.60-59.31

Statystyka ośrodków...