Turniej na maksy

Wtorek, 12 czerwca 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
154Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/25468.3710
25Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29863.7310
312Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29860.179
414Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
9.0
5.0
DSDS/29858.968
535Tomasz Kłys
Mateusz Dominik
5.0
1.5
WP
MP
OP/10558.837
640Witold Białas
Kazimierz Donder
5.0
0.5
OP
SL
OP/10557.897
743Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/25457.606
826Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MAMA/6557.365
97Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29857.185
1029Ryszard Woliński
Marek Glibowski
12.0
2.0
MPMP/4556.424
1141Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10556.123
1249Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25455.392
1330Jacek Zając
Stanisław Waśko
11.0
9.0
MPMP/4554.702
1451Elżbieta Kamińska
Ligia Banaszak
0.5
0.5
WPWP/25454.482
1547Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25454.412
162Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29854.082
1720Piotr Nowak
Jerzy Manecki
5.0
4.0
MAMA/6553.322
1837Marek Orzeł
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SLOP/10553.282
199Anna Jankowska
Piotr Klubiński
3.0
9.0
DSDS/29852.182
2015Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29852.011
2138Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10551.601
2223Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/6551.451
2332Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4551.441
2419Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MAMA/6551.291
2544Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/25450.601
264Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/29849.821
2736Adrian Bakalarz
Łukasz Stworzewicz
7.0
2.0
SLOP/10549.811
288Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29849.42
2948Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25449.37
3024Jarosław Szczygieł
Adam Amrozy
4.0
3.0
MA
LD
MA/6548.84
3152Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/25448.02
3217Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.5
DSDS/29847.72
333Wojciech Lubas
Robert Mroczek
5.0
4.0
DSDS/29847.60
3410Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/29847.17
3555Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25446.71
3625Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
MAMA/6546.31
3727Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4546.23
3821Bolesław Krzewski
Piotr Nowicki
9.0
5.0
LDMA/6546.06
3953Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.5
WPWP/25445.87
4016Jarosław Chłądowicz
Andrzej Suchodolski
0.5
4.0
DSDS/29845.64
4122Jolanta Wiśniewska
Roman Kiełkiewicz
3.0
4.0
MAMA/6545.36
426Andrzej Pliszczyński
Michał Stadnik
5.0
5.0
DSDS/29845.31
4350Barbara Łukaszewska
Roman Wojciechowski
2.5
1.0
WPWP/25445.06
4446Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25444.62
4528Marek Urbański
Józef Waśko
13.0
5.0
LB
MP
MP/4544.55
4656Aleksander Buchholz
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WPWP/25444.26
471Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/29843.57
4845Tomasz Powęzka
Sławomir Speth
2.0
1.5
WPWP/25443.53
4958Janusz Kopras
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25442.79
5042Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
1.0
0.0
SL
OP/10541.89
5133Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/10541.37
5213Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/29840.15
5334Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10539.21
5411Teresa Lubas
Jan Pastudzki
0.5
0.0
DS
 
DS/29835.64

Statystyka ośrodków...