Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
30600Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24460.91421345
42611Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24460.31181285
48603Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
SL
WP
WP/24459.8761255
56619Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24459.201220
66589Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WPWP/24458.721180
79622Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24457.911128
83606Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
11.0
9.0
WPWP/24457.671112
125593Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
5.0
WPWP/24456.04977
140609Maciej Wybranowski
Jerzy Kamiński
4.0
2.5
WPWP/24455.53932
199607Krzysztof Brudka
Aleksander Nowakowski
13.0
11.0
WPWP/24454.09755
214615Marek Sosiński
Zofia Mikołajczyk
7.0
4.0
WPWP/24453.72710
228610Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24453.15668
273613Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24451.74533
290605Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24451.36482
303602Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24451.02443
315597Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WPWP/24450.60407
351598Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24449.81325
362624Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
7.0
WPWP/24449.43314
370601Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24449.28306
385596Jerzy Nowak
Kajetan Gościański
13.0
1.5
WPWP/24448.77291
386595Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24448.77290
388612Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24448.66288
400604Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24448.34276
426617Kazimierz Dujs
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/24447.76250
429599Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24447.71247
449620Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24447.15227
450625Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
3.0
WPWP/24447.12226
462614Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WPWP/24446.85214
469621Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24446.50207
473594Andrzej Waligórski
Maciej Wiliński
4.0
3.0
WPWP/24446.40203
490618Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPWP/24445.86186
510590Tadeusz Lejwoda
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/24445.23166
575616Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24442.98101
607588Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24441.4569
652623Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24438.3824
665592Zygfryd Banecki
Roman Wojciechowski
4.0
1.0
WPWP/24436.8311
666608Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24436.2710

Statystyka ośrodków...