Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 98: K. Chechłowski - P. Piasecki, 1.5, KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
194: H. Komodziński - A. Ciechacki, 0.0, KP/- 7NS 4 HN CK= 62068.47
194: H. Komodziński - A. Ciechacki, 0.0, KP/- 8NS 3 NTN S6-2 10010.10
2101: R. Kamiński - Z. Ehlert, 9.0, KP 11NS 4 HN H10-1 5012.74
2101: R. Kamiński - Z. Ehlert, 9.0, KP 12NS 2 NTN H5-3 3001.42
397: M. Nazarewicz - A. Seichter, 5.5, KP 21NS 3 CW SK+1 13067.72
397: M. Nazarewicz - A. Seichter, 5.5, KP 22NS 3 DS CK+1 13064.47
499: K. Mazurkiewicz - A. Turski, 0.0, 23EW 3 NTN H2= 60045.41
499: K. Mazurkiewicz - A. Turski, 0.0, 24EW 5 D xN HK-1 10022.94
5102: J. Siwczyński - A. Łoziński, 3.5, KP 15EW 4 HW D7+1 45065.14
5102: J. Siwczyński - A. Łoziński, 3.5, KP 16EW 3 SS C6+1 17066.67
692: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 13EW 4 HW S9+2 68019.65
692: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 14EW 3 H xE S6-1 10025.55
790: B. Kamelski - J. Masłoń, 20.0, KP 17EW 5 CN S3= 40038.01
790: B. Kamelski - J. Masłoń, 20.0, KP 18EW 3 NTS S10= 60040.03
893: L. Jurzysta - J. Borkowski, 0.0, KP/- 29EW 3 SE HJ+1 17040.81
893: L. Jurzysta - J. Borkowski, 0.0, KP/- 30EW 3 DE C8= 11063.11
996: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 27EW 2 NTS DK+2 18012.07
996: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 28EW 5 C xE SA-2 30028.07
10104: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 19EW 2 HW D5-1 10032.18
10104: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 20EW 3 NTE DJ-1 1009.84
11100: K. Bonowicz - J. Kostrzewski, 2.5, KP 1NS 4 HS CQ+2 48035.22
11100: K. Bonowicz - J. Kostrzewski, 2.5, KP 2NS 3 NTE DQ-1 5080.50
1289: E. Krakówka - T. Perduta, 1.5, KP/- 25NS 5 DN HQ+2 44014.20
1289: E. Krakówka - T. Perduta, 1.5, KP/- 26NS 5 DE H2= 60041.35
13103: K. Jankowski - A. Nasierowski, 2.5, KP/- 9NS 4 HE C7+1 65043.83
13103: K. Jankowski - A. Nasierowski, 2.5, KP/- 10NS 6 NTN SK-2 2003.93
1591: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 3NS 3 H xN DA-1 10030.19
1591: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 4NS 3 NTN H2+1 63098.10
 +/-
 WYNIK38.63
 MIEJSCE647