Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 700: S. Jamka - B. Burak, 1.0, ZP/NZ, ZP/325

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1694: R. Borowski - K. Stec, 0.0, NZ 7EW 5 HN S4-1 10065.29
1694: R. Borowski - K. Stec, 0.0, NZ 8EW 1 NTN S6+2 15043.06
1694: R. Borowski - K. Stec, 0.0, NZ 9EW 4 HE SQ+1 65056.17
2684: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 10EW 3 NTN H2= 60070.28
2684: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 11EW 3 HN DQ-1 5087.26
2684: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 12EW 2 SN HQ= 11048.11
3685: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 13EW 6 NTW C8= 144080.03
3685: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 14EW 3 NTN H6-2 10069.24
3685: W. Lange - W. Sirman, 3.0, ZP 15EW 6 CW CT-1 5019.87
4686: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 16EW 5 CN DQ-1 5083.02
4686: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 17EW 3 NTS DQ+1 43020.82
4686: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 18EW 3 NTS DT= 60040.03
5687: P. Dickert - A. Stępień, 2.0, ZP/NZ 19EW 3 HW ST+1 17082.81
5687: P. Dickert - A. Stępień, 2.0, ZP/NZ 20EW 4 DxS C9-2 50060.16
5687: P. Dickert - A. Stępień, 2.0, ZP/NZ 21EW 4 SxS HQ-4 110099.84
6688: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ 22EW 4 DS CK-2 10086.95
6688: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ 23EW 3 NTS S2+1 63018.51
6688: H. Leonowicz - M. Trukawka, 1.5, ZP/NZ 24EW 6 DxN HK-2 30040.66
7689: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 25EW 7 DxN HQ= 16300.47
7689: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 26EW 3 NTW HQ+1 63086.95
7689: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 27EW 1 NTS ST+3 18012.07
7690: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.5, ZP 28EW 3 NTS H2-1 10079.35
7690: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.5, ZP 29EW 3 SE HJ+1 17040.81
7690: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.5, ZP 30EW 3 HW CJ+2 20085.27
7691: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 31EW 2 HS D5= 11035.74
7691: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 32EW 3 NTN H5-1 5060.36
7691: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 33EW 1 NTE CK-1 5035.40
8692: B. Trun - W. Wochna, 8.0, ZP 1EW 4 HN C5+2 48064.78
8692: B. Trun - W. Wochna, 8.0, ZP 2EW 4 HE DQ-1 5019.50
8692: B. Trun - W. Wochna, 8.0, ZP 3EW 4 HxN DA-2 30081.92
 +/-
 WYNIK55.82
 MIEJSCE128