Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1616: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP 16EW 3 H xW S2= 73097.48
1616: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP 17EW 3 NTS DA-1 5082.49
1616: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP 18EW 4 S xN CQ-1 20089.87
2614: J. Lubczyński - M. Domagała, 10.0, WP 22EW 3 DS CA= 11050.16
2614: J. Lubczyński - M. Domagała, 10.0, WP 23EW 1 NTN H7+3 18064.40
2614: J. Lubczyński - M. Domagała, 10.0, WP 24EW 4 SW DK+2 48071.36
3620: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 28EW 2 SE DA-2 10059.68
3620: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 29EW 4 SW D7= 62078.38
3620: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 30EW 4 CN H7-2 10053.88
4618: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 1EW 4 HS CQ+2 48064.78
4618: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 2EW 4 HE DQ= 42066.82
4618: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 3EW 3 NTW CA-1 10058.49
5623: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 7EW 4 H xN CK= 7904.14
5623: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 8EW 4 S xE H5-2 30033.44
5623: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 9EW 4 HE H3+1 65056.17
6621: W. Kwiatkowski - E. Knapik, 17.0, WP 13EW 6 NTE D8+1 147094.18
6621: W. Kwiatkowski - E. Knapik, 17.0, WP 14EW 4 HW DA-2 10025.55
6621: W. Kwiatkowski - E. Knapik, 17.0, WP 15EW 6 CW S10-1 5019.87
7604: S. Drzymała - J. Nowak, 16.0, WP 19EW 2 HW S9+2 17082.81
7604: S. Drzymała - J. Nowak, 16.0, WP 20EW 3 NTE DJ-1 1009.84
7604: S. Drzymała - J. Nowak, 16.0, WP 21EW 3 NTE SQ-1 508.07
8608: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 25NS 7 CN S10= 144094.48
8608: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 26NS 3 HN SK-3 30054.09
8608: D. Pawlak - J. Michalski, 3.0, WP 27NS 3 CS DK-1 5016.46
9606: O. Rodziewicz-Bielewicz - M. Woźniak, 20.0, WP 31NS 3 HS H2-1 10010.78
9606: O. Rodziewicz-Bielewicz - M. Woźniak, 20.0, WP 32NS 3 NTN D9-1 5039.64
9606: O. Rodziewicz-Bielewicz - M. Woźniak, 20.0, WP 33NS 4 HN H5-2 10028.10
10612: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 4NS 3 NTN S7-1 10020.10
10612: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 5NS 4 SE H7-1 5087.02
10612: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 6NS 3 HS SA-4 20029.65
 +/-
 WYNIK51.74
 MIEJSCE273