Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 612: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1609: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 10NS 3 NTN SK+2 66086.16
1609: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 11NS 4 HN SA-1 5012.74
1609: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 12NS 2 SS D9= 11051.89
2611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 13NS 6 NTW C2= 144019.97
2611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 14NS 3 HW H5= 1408.68
2611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 15NS 3 NTE S5+2 46020.03
3605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 16NS 5 CN HA-1 5016.98
3605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 17NS 3 NTS S9+1 43079.18
3605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 18NS 3 NTS S10= 60059.97
4607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 19NS 4 HW D4-1 10067.82
4607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 20NS 3 D xS S6-1 20048.41
4607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 21NS 2 CW H10+3 15046.68
5625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 22NS 3 NTS CA-4 2003.30
5625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 23NS 1 NTN H7+2 15023.10
5625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 24NS 5 D xN HA-1 10077.06
6622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 25NS 6 DN H3+1 94059.31
6622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 26NS 5 DE H6= 60041.35
6622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 27NS 1 NTS DK= 9030.88
7624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 28NS 3 HN D4+1 17065.97
7624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 29NS 4 SE CJ-1 10086.93
7624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 30NS 3 DE C5-2 10083.82
8617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 31EW 3 HS SK-1 10089.22
8617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 32EW 3 NTS S9+1 4303.61
8617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 33EW 1 NTE S4= 9058.01
9619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 1EW 4 HN C6+3 51030.19
9619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 2EW 4 HE DQ= 42066.82
9619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 3EW 3 NTE DJ-1 10058.49
10613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 4EW 3 NTN S7-1 10079.90
10613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 5EW 4 SE H7-1 5012.98
10613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 6EW 3 HS SA-4 20070.35
 +/-
 WYNIK48.66
 MIEJSCE388