Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 606: O. Rodziewicz-Bielewicz - M. Woźniak, 20.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 7NS 4 HN CK-1 10034.71
1611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 8NS 4 HS SA= 42087.54
1611: P. Surdyk - P. Tyranowski, 8.0, WP 9NS 4 HE C2+1 65043.83
2605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 10NS 3 NTN SK+2 66086.16
2605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 11NS 3 HN SA= 14050.94
2605: M. Kanikowski - J. Kopras, 7.0, WP 12NS 3 SN H5= 14069.81
3607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 13NS 3 NTE S2+3 69066.19
3607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 14NS 3 HW C10-1 5053.79
3607: K. Brudka - A. Nowakowski, 24.0, WP 15NS 6 CW S3-1 5080.13
4625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 16NS 6 CN HA= 92094.65
4625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 17NS 3 NTN H7= 40061.99
4625: G. Jędrzejewski - B. Kaczmarek, 7.0, WP 18NS 4 SS C5-2 20010.13
5622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 19NS 4 HW S10-2 20091.17
5622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 20NS 1 NTE DJ+1 12076.67
5622: M. Augustyn - J. Catlow, 4.0, WP 21NS 3 NTW DA+2 4607.75
6624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 22NS 5 CW D7-2 20083.33
6624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 23NS 1 NTS C8+1 12014.87
6624: M. Małecki - M. Wichtowski, 16.0, WP 24NS 5 S xW DA+1 7509.18
7617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 25NS 3 NTS H4+3 49024.61
7617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 26NS 3 NTE HK-1 10080.03
7617: K. Dujs - K. Galubiński, 6.0, WP 27NS 3 DE S2-3 15075.71
8619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 28NS 4 HS C3= 62088.22
8619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 29NS 3 SE D2+1 17059.19
8619: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 30NS 2 HW CJ-1 5068.28
9613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 31EW 3 HS H2-1 10089.22
9613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 32EW 3 NTN D9-1 5060.36
9613: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 33EW 4 HN H5-2 10071.90
10615: M. Sosiński - Z. Mikołajczyk, 11.0, WP 1EW 4 HN C5+2 48064.78
10615: M. Sosiński - Z. Mikołajczyk, 11.0, WP 2EW 4 HE DQ-1 5019.50
10615: M. Sosiński - Z. Mikołajczyk, 11.0, WP 3EW 5 D xE H3-3 8005.35
 +/-
 WYNIK57.67
 MIEJSCE83