Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 601: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1600: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 8.0, WP 19EW 4 HW S9-2 2008.83
1600: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 8.0, WP 20EW 3 NTE DJ-1 1009.84
1600: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 8.0, WP 21EW 3 CW H9+2 15053.32
2599: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 25NS 6 DN S10+1 94059.31
2599: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 26NS 3 NTE H6-2 20090.57
2599: W. Kaniewski - P. Siwak, 6.0, WP 27NS 3 CS H9-1 5016.46
3588: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 7EW 5 CE H7= 60087.58
3588: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 8EW 3 NTN S6-2 10089.90
3588: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 9EW 5 D xS H5-3 50013.29
4592: Z. Banecki - R. Wojciechowski, 5.0, WP 16EW 4 HW S3-1 10077.99
4592: Z. Banecki - R. Wojciechowski, 5.0, WP 17EW 3 CN D8+1 13064.98
4592: Z. Banecki - R. Wojciechowski, 5.0, WP 18EW 1 NTS D7+2 15059.97
5595: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP 22NS 3 SN CQ-3 1505.50
5595: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP 23NS 3 NTN H7+2 66098.10
5595: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP 24NS 5 D xN HK-1 10077.06
6602: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 28NS 3 NTS C4-1 10020.65
6602: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 29NS 3 SW D7+1 17059.19
6602: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP 30NS 3 HW CJ+2 20014.73
7590: T. Lejwoda - W. Szczepaniak, 8.0, WP 31EW 2 HS D5= 11035.74
7590: T. Lejwoda - W. Szczepaniak, 8.0, WP 32EW 1 NTN H4-2 10088.15
7590: T. Lejwoda - W. Szczepaniak, 8.0, WP 33EW 3 CS H9-4 20098.04
8589: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP 4EW 2 NTN H6+1 15027.85
8589: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP 5EW 2 SW H6+1 14052.85
8589: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP 6EW 3 HS C8-1 5012.78
9594: A. Waligórski - M. Wiliński, 7.0, WP 13EW 6 HW C5= 143056.45
9594: A. Waligórski - M. Wiliński, 7.0, WP 14EW 3 HE C10-1 5046.21
9594: A. Waligórski - M. Wiliński, 7.0, WP 15EW 6 CW C3-1 5019.87
10598: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP 10NS 6 DS HA-1 10012.42
10598: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP 11NS 1 HN DQ+2 14050.94
10598: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP 12NS 2 SS S9+1 14069.81
 +/-
 WYNIK49.28
 MIEJSCE370