Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 58: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
154: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 22EW 4 D xN S10-1 10086.95
154: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 23EW 3 NTN H7+1 63018.51
154: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 24EW 5 D xN HA-1 10022.94
260: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 19NS 4 HW C2-2 20091.17
260: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 20NS 4 HW C4+1 65017.46
260: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 21NS 3 CW SK+2 15046.68
367: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 10NS 3 NTN SK+2 66086.16
367: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 11NS 2 HN H10+2 17080.35
367: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 12NS 3 HW DA-2 10043.55
464: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 28EW 3 HN D9-1 10079.35
464: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 29EW 4 SE HJ= 62078.38
464: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 30EW 1 NTW C6+1 12070.06
562: S. Ostrowski - J. Patreuha, 5.5, DS 1NS 4 HN S3+2 48035.22
562: S. Ostrowski - J. Patreuha, 5.5, DS 2NS 4 HE DQ= 42033.18
562: S. Ostrowski - J. Patreuha, 5.5, DS 3NS 6 D xE H6-4 110098.27
668: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 16EW 5 C xN HA+1 65010.85
668: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 17EW 3 NTS DQ+1 43020.82
668: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 18EW 3 NTS S10= 60040.03
766: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 25EW 3 NTN HQ+3 49075.39
766: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 26EW 5 DE DJ+1 62077.83
766: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 27EW 2 DE CA-1 5076.33
865: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 31NS 3 HS H5-1 10010.78
865: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 32NS 3 DS HJ= 11061.77
865: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 33NS 3 H xS H10= 53099.69
957: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 4NS 2 NTN H3+2 18079.43
957: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 5NS 2 SE H7+1 14047.15
957: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 6NS 3 SE HK-1 10094.16
1059: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 7EW 5 CE H6= 60087.58
1059: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 8EW 4 HS SA-1 5077.44
1059: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 9EW 5 HE S4= 65056.17
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 13EW 6 HW C8+1 146089.47
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 14EW 3 HW SK= 14091.32
1156: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 15EW 6 CW C10-1 5019.87
 +/-
 WYNIK60.74
 MIEJSCE34