Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 57: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
159: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 16NS 5 CN HA= 40047.48
159: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 17NS 3 NTS D4+1 43079.18
159: B. Tabisz - R. Makuch, 9.0, DS 18NS 3 NTS S10= 60059.97
267: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 7NS 5 C xE H7= 7506.85
267: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 8NS 4 S xE S10-2 30066.56
267: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 9NS 4 HE SQ+1 65043.83
364: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 25EW 6 DN HQ+1 94040.69
364: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 26EW 4 DE H9+1 15029.87
364: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 27EW 3 CN HJ+1 13038.40
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 31NS 2 SW HK-1 5029.79
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 32NS 3 NTN H5-1 5039.64
461: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 33NS 1 NTE CK+1 12018.92
568: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 13EW 7 HW C8-1 1004.09
568: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 14EW 1 NTN H7+2 1504.58
568: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 15EW 6 NTE H4-1 5019.87
666: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 22EW 3 HE SA-2 20016.67
666: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 23EW 3 NTN H7+1 63018.51
666: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 24EW 5 S xW DA= 65089.87
765: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 28NS 4 HN CA-2 2005.17
765: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 29NS 4 SE HJ= 62021.62
765: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 30NS 2 HW SQ-1 5068.28
856: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 1NS 4 HS CQ+1 45014.47
856: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 2NS 4 HE DQ= 42033.18
856: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 3NS 4 SW D10-4 40085.85
958: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 4EW 2 NTN H3+2 18020.57
958: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 5EW 2 SE H7+1 14052.85
958: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 6EW 3 SE HK-1 1005.84
1055: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 10EW 3 NTN C4+3 6900.79
1055: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 11EW 4 HN H4-1 5087.26
1055: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 12EW 1 NTN HQ= 9059.59
1153: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 19EW 4 HW S9-1 10032.18
1153: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 20EW 3 NTE DJ-1 1009.84
1153: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 21EW 3 NTW H6+1 43081.96
 +/-
 WYNIK37.40
 MIEJSCE663