Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 56: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
167: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 4NS 3 DS H10= 11041.30
167: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 5NS 2 SE D8+3 2009.97
167: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 6NS 2 HS SA-1 5087.22
264: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 22EW 4 HE C4-4 4007.86
264: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 23EW 3 NTN SQ-1 10092.40
264: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 24EW 5 D xN HA-1 10022.94
360: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 28NS 2 NTS H2= 12050.00
360: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 29NS 4 SE HJ+1 6502.10
360: K. Grela - T. Łowicki, 6.5, DS 30NS 4 CN H10-2 10046.12
468: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 10EW 3 NTN H5+1 63044.65
468: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 11EW 4 HN SA-1 5087.26
468: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 12EW 3 SS S9+3 2307.86
566: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 19EW 4 H xW C8-1 2008.83
566: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 20EW 3 HW DK+2 20051.59
566: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 21EW 1 CN S10-4 40073.42
665: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 25NS 6 DN HQ+1 94059.31
665: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 26NS 3 NTE H9-2 20090.57
665: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 27NS 2 NTS H8+1 15075.71
755: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 31NS 2 HS S5= 11064.26
755: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 32NS 3 NTS S9+1 43096.39
755: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 33NS 1 NTE CK+2 1508.79
857: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 1EW 4 HS CQ+1 45085.53
857: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 2EW 4 HE DQ= 42066.82
857: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 5.0, DS 3EW 4 SW D10-4 40014.15
954: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 7EW 6 HN S6-2 20075.16
954: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 8EW 3 NTN H8+1 4305.05
954: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 9EW 4 S xN C4-3 50013.29
1063: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 16EW 4 CN S2+2 17066.67
1063: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 17EW 2 HN D10-3 15099.37
1063: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 18EW 3 NTS S9= 60040.03
1158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 13NS 6 HW C8+1 146010.53
1158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 14NS 3 HW SK= 1408.68
1158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 15NS 6 CW C10-1 5080.13
 +/-
 WYNIK48.30
 MIEJSCE405