Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 54: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 22NS 4 D xN S10-1 10013.05
158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 23NS 3 NTN H7+1 63081.49
158: P. Patreuha - Z. Patreuha, 9.0, DS 24NS 5 D xN HA-1 10077.06
268: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 4EW 2 DS H10= 9067.40
268: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 5EW 2 SE H7+1 14052.85
268: M. Kupnicki - J. Pawlikaniec, 22.0, KP/DS 6EW 3 S xE CK= 73092.59
366: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 13EW 6 NTW C5+1 147094.18
366: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 14EW 3 HW C10-1 5046.21
366: R. Lippik - D. Kwintkiewicz, 7.5, DS 15EW 3 NTE S5+1 43055.84
465: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 19NS 3 HW C8+1 17017.19
465: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 20NS 1 NTE DJ+1 12076.67
465: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 21NS 3 NTW H9+2 4607.75
553: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 25NS 6 H xW S5-5 140090.06
553: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 26NS 3 DE H6+2 15070.13
553: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.5, DS 27NS 1 NTS DK+3 18087.93
655: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 28EW 3 NTS C3= 60019.20
655: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 29EW 4 SE HJ= 62078.38
655: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 30EW 3 HW CJ+1 17081.39
763: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 1EW 3 NTS HQ+2 46080.35
763: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 2EW 4 HE DQ= 42066.82
763: I. Ślęzak - S. Horochowski, 2.0, DS 3EW 3 NTW H2= 60089.47
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 10EW 6 DS S9-1 10087.58
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 11EW 4 HN DQ= 4204.87
861: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 12EW 3 H xW S3-2 3007.23
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 7NS 6 HN S6-2 20024.84
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 8NS 3 NTN H8+1 43094.95
956: A. Suder - R. Suder, 5.5, DS 9NS 4 S xN C4-3 50086.71
1067: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 31NS 2 HS S5= 11064.26
1067: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 32NS 3 NTN D10= 40080.14
1067: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS 33NS 3 HN SJ= 14085.32
1164: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 16EW 5 CN HA= 40052.52
1164: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 17EW 5 DW HA-4 20051.10
1164: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 18EW 3 NTS S10+1 63011.55
 +/-
 WYNIK60.52
 MIEJSCE37