Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 502: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1503: L. Buława - W. Pietrzak, 3.5, ZP 6EW 1 S xE CK+1 36086.75
1503: L. Buława - W. Pietrzak, 3.5, ZP 7EW 4 HN CK= 62031.53
1503: L. Buława - W. Pietrzak, 3.5, ZP 8EW 3 NTN S2= 40024.92
1503: L. Buława - W. Pietrzak, 3.5, ZP 9EW 4 HE H3+1 65056.17
1503: L. Buława - W. Pietrzak, 3.5, ZP 10EW 3 NTN D2+1 63044.65
2505: W. Witkowski - M. Banach, 9.0, ZP 26NS 3 H xN D8-3 8004.25
2505: W. Witkowski - M. Banach, 9.0, ZP 27NS 3 H xW SK-2 30095.77
2505: W. Witkowski - M. Banach, 9.0, ZP 28NS 2 SE DA-2 10040.32
2505: W. Witkowski - M. Banach, 9.0, ZP 29NS 4 SE HJ= 62021.62
3500: D. Skowronek - K. Małolepszy, 5.0, ZP 21NS 3 NTW H6+3 4902.53
3500: D. Skowronek - K. Małolepszy, 5.0, ZP 22NS 3 DS CK= 11049.84
3500: D. Skowronek - K. Małolepszy, 5.0, ZP 23NS 3 NTN H2= 60054.59
3500: D. Skowronek - K. Małolepszy, 5.0, ZP 24NS 5 D xN HK-1 10077.06
3500: D. Skowronek - K. Małolepszy, 5.0, ZP 25NS 6 DN HQ+1 94059.31
4506: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 16EW 4 H xW S3-2 50016.51
4506: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 17EW 4 D xW HA-1 10071.14
4506: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 18EW 4 SS C2= 62021.20
4506: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 19EW 3 NTE D8-2 2008.83
4506: S. Kulesza - S. Szczełkun, 16.0, ZP 20EW 3 D xS C9-1 20051.59
5504: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 30EW 4 C xN H2-2 30090.93
5504: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 31EW 2 HS CK= 11035.74
5504: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 32EW 3 NTN H5-1 5060.36
5504: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 33EW 2 HN H5+1 14014.68
6499: J. Sidelnik - T. Leszczyński, 8.0, LB/ZP 11EW 4 HN SA-1 5087.26
6499: J. Sidelnik - T. Leszczyński, 8.0, LB/ZP 12EW 1 NTN H5= 9059.59
6499: J. Sidelnik - T. Leszczyński, 8.0, LB/ZP 13EW 4 HW C5+2 68019.65
6499: J. Sidelnik - T. Leszczyński, 8.0, LB/ZP 14EW 3 NTN C3-1 5063.09
6499: J. Sidelnik - T. Leszczyński, 8.0, LB/ZP 15EW 6 CW S4-1 5019.87
7501: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 1NS 5 HN D9+1 48035.22
7501: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 2NS 5 NTE D9-3 15097.96
7501: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 3NS 5 DE H10-3 30080.19
7501: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 4NS 1 NTN H2+2 15072.15
7501: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 5NS 4 SE C5+1 4501.27
 +/-
 WYNIK47.17
 MIEJSCE448