Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 464: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1452: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 16EW 6 C xN DQ= 10901.26
1452: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 17EW 3 NTS DQ+2 46010.25
1452: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 18EW 3 NTN CQ= 60040.03
2451: J. Wieczorek - S. Chruścicki, 13.0, PM 22EW 3 NTN CK= 4007.86
2451: J. Wieczorek - S. Chruścicki, 13.0, PM 23EW 2 NTN H6+1 15076.90
2451: J. Wieczorek - S. Chruścicki, 13.0, PM 24EW 5 SE DA+1 48071.36
3450: M. Wróblewski - K. Dubno, 4.5, PM 28EW 3 CE DA= 11090.48
3450: M. Wróblewski - K. Dubno, 4.5, PM 29EW 2 SE HJ+2 17040.81
3450: M. Wróblewski - K. Dubno, 4.5, PM 30EW 1 NTW C3+1 12070.06
4449: R. Krawczyk - W. Andruk, 14.0, PM/MA 1EW 4 HN H7+3 51030.19
4449: R. Krawczyk - W. Andruk, 14.0, PM/MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
4449: R. Krawczyk - W. Andruk, 14.0, PM/MA 3EW 4 H xN DA-1 10069.81
5459: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 7EW 5 HN S4-1 10065.29
5459: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 8EW 1 NTN S9+1 12054.73
5459: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 9EW 4 HE SQ+1 65056.17
6458: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 13EW 7 HE C5-1 1004.09
6458: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 14EW 3 HW C5-1 5046.21
6458: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 15EW 5 CE S6= 40041.48
7447: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 19EW 3 NTW S10= 60087.54
7447: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 20EW 4 CE D3+1 15035.56
7447: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 21EW 3 NTW H6+1 43081.96
8448: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 25NS 7 DN S10= 144094.48
8448: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 26NS 5 DE H6+1 62022.17
8448: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 27NS 1 NTS S6+3 18087.93
9455: G. Kujawiński - A. Krasińska, 2.0, PM 31NS 2 HS SJ= 11064.26
9455: G. Kujawiński - A. Krasińska, 2.0, PM 32NS 3 NTS H6= 40080.14
9455: G. Kujawiński - A. Krasińska, 2.0, PM 33NS 1 NTE CQ+1 12018.92
10454: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 4NS 1 NTN H3+2 15072.15
10454: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 5NS 2 SE H7+1 14047.15
10454: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 6NS 2 HS C8-1 5087.22
 +/-
 WYNIK54.11
 MIEJSCE197