Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 1EW 4 HN C5+2 48064.78
2437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 2NS 3 NTE DQ-1 5080.50
3437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 3NS 5 D xE C5-3 80094.65
4437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 4NS 3 CN C3= 11041.30
5437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 5NS 2 SE C5+1 14047.15
6438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 6NS 2 HS C8-3 15052.84
7438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 7NS 4 HN CK= 62068.47
8438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 8NS 4 HN C4= 42087.54
9438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 9NS 4 HE C2+1 65043.83
10438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 10NS 3 NTN C6+1 63055.35
11439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 11NS 3 HN DQ= 14050.94
12439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 12NS 2 SN C3= 11051.89
13439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 13NS 3 NTE S4+3 69066.19
14439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 14NS 3 HW C2-2 10074.45
15439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 15NS 3 NTE S5+2 46020.03
16440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 16NS 5 CN C10+1 42066.35
17440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 17NS 3 NTS S9+2 46089.75
18440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 18NS 3 NTS S10+1 63088.45
19440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 19NS 3 HW C5+1 17017.19
20440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 20NS 3 D xS C6-1 20048.41
21441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 21NS 3 CW C2+2 15046.68
22441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 22NS 3 DS CA= 11049.84
23441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 23NS 3 NTN C3= 60054.59
24441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 24NS 5 SW DA+1 48028.64
25441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 25NS 6 DN C6+1 94059.31
26442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 26NS 5 DE C4+1 62022.17
27442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 27NS 4 HW SK-2 10038.71
28442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 28NS 3 NTN C7= 60080.80
29442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 29NS 4 SE SA= 62021.62
30443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 30NS 4 C xN CK-2 3009.07
31443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 31NS 3 HS CK-1 10010.78
32443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 32NS 4 SN C9= 42093.09
33443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 33NS 3 HS C8+1 17093.56
 +/-
 WYNIK55.12
 MIEJSCE158