Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 1EW 3 NTS CQ+1 43089.78
2444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 2EW 4 HE DQ-1 5019.50
3444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 3EW 5 DE C5-1 10058.49
4444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 4EW 3 NTN H3-1 10079.90
5444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 5EW TD 40.00
6441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 6NS 4 H xS C8-4 8005.36
7441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 7NS 4 HN CK= 62068.47
8441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 8NS 2 NTN S6-2 10010.10
9441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 9NS 4 HE C6+1 65043.83
10441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 10NS 3 NTN C4= 60029.72
11440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 11NS 4 HN DQ-1 5012.74
12440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 12NS 2 HW DA-1 5036.32
13440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 13NS 4 HE C4+2 68080.35
14440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 14NS 4 HW C2-2 10074.45
15440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 15NS 3 NTE H3+2 46020.03
16438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 16EW 6 C xN C10= 10901.26
17438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 17EW 4 CN H7= 13064.98
18438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 18EW 3 NTN CQ= 60040.03
19438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 19EW 3 HW C5+1 17082.81
20438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK 20EW TD 40.00
21445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 21NS 3 CW C2+2 15046.68
22445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 22NS 3 CS CA-6 3000.63
23445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 23NS 3 NTS CJ+1 63081.49
24445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 24NS 6 SW DA= 9804.43
25445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 25NS 3 H xW H5-2 50026.50
26439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 26EW 5 DE C3= 60058.65
27439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 27EW 3 HW CK-1 5076.33
28439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 28EW 4 HN CA-1 10079.35
29439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 29EW 3 SW CA= 14020.33
30446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 30EW 4 C xN CK-2 30090.93
31446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 31EW 3 HS CK-1 10089.22
32446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 32EW 4 SN C9= 4206.91
33446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 33EW 3 HS C8+1 1706.44
 +/-
 WYNIK45.03
 MIEJSCE516