Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 438: B. Nidecki - W. Chodziński, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 1EW 4 HN C5+3 51030.19
2441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 2EW 4 HE DQ= 42066.82
3441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 3EW 5 DE C5-3 30019.81
4441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 4EW 3 C xN S7= 6700.63
5441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 5EW 4 SE C5-1 5012.98
6446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 6EW 2 HS C8-3 15047.16
7446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 7EW 4 HN CK= 62031.53
8446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 8EW 4 HN C4= 42012.46
9446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 9EW 4 HE C2+1 65056.17
10446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 10EW 3 NTN C6+1 63044.65
11444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 11EW 4 H xN DQ-1 10097.33
12444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 12EW 1 NTN C3-1 10077.36
13444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 13EW 3 NTE C4+3 69033.81
14444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 14EW 3 HW C2-1 5046.21
15444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 15EW 6 NTE S5-1 5019.87
16443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 16NS 6 C xN C10= 109098.74
17443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 17NS 4 CN H7= 13035.02
18443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 18NS 3 NTN CQ= 60059.97
19443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 19NS 3 HW C5+1 17017.19
20443: R. Kwiatkowski - J. Góralczyk, 8.0, PK 20NS TD 60.00
21442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 21NS 3 NTW C2+1 43018.04
22442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 22NS 4 DS CA-1 5022.33
23442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 23NS 3 NTS CJ+1 63081.49
24442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 24NS 6 SW DK= 9804.43
25442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 25NS 6 NTN C5= 99088.64
26440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 26EW 3 NTE H6-2 2009.43
27440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 27EW 2 HE CA+1 14095.77
28440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 28EW 3 SW CQ-3 15038.71
29440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 29EW 4 SE SA-1 10013.07
30445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 30NS 4 C xS CA-2 3009.07
31445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 31NS 2 SE C10-1 5029.79
32445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 32NS 3 NTN H5-1 5039.64
33445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 33NS 2 S xW C7= 4700.55
 +/-
 WYNIK39.97
 MIEJSCE633