Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 437: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 1NS 4 HN C5+2 48035.22
2446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 2EW 3 NTE DQ-1 5019.50
3446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 3EW 5 D xE C5-3 8005.35
4446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 4EW 3 CN C3= 11058.70
5446: W. Paszko - T. Ukraiński, 19.0, MP/PK 5EW 2 SE C5+1 14052.85
6444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 6EW 4 HS C8-5 25081.07
7444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 7EW 5 HN CK-1 10065.29
8444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 8EW 3 NTN S6-2 10089.90
9444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 9EW 4 HE C2+1 65056.17
10444: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 10EW 3 NTN C4+2 66013.84
11442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 11NS 2 SW C10-1 5022.48
12442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 12NS 1 NTN C3-1 10022.64
13442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 13NS 6 HE C4= 143043.55
14442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 14NS 3 HW C2-2 10074.45
15442: D. Kulpiński - T. Bajorek, 18.0, PK 15NS 3 NTE H4+2 46020.03
16441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 16NS 5 CN HA+1 42066.35
17441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 17NS 3 NTS H8= 40061.99
18441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 18NS 3 NTS D7-1 10025.63
19441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 19NS 4 HW C5= 6205.99
20441: S. Bąk - T. Przybyło, 14.0, PK 20NS 1 HE SK+4 20048.41
21439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 21EW 3 NTW H10+2 46092.25
22439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 22EW 4 SN S10-4 20096.70
23439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 23EW 1 NTN C6+1 12085.13
24439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 24EW 6 SW DK= 98095.57
25439: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 25EW 2 H xW CA= 67099.68
26445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 26NS 5 DE C4+1 62022.17
27445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 27NS 3 H xE S3= 5300.00
28445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 28NS 4 HN CA= 62088.22
29445: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA 29NS 4 SE SA= 62021.62
30440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 30EW 3 HW C6-2 10016.18
31440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 31EW 1 NTW C4-1 5070.21
32440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 32EW 3 NTN H5-1 5060.36
33440: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 33EW 2 SN C7-3 15091.21
 +/-
 WYNIK51.78
 MIEJSCE270