Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 381: A. Karczmarz - D. Kołodziejski, 6.5, WM, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1376: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.0, MA 7EW 6 SN CK-2 20075.16
1376: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.0, MA 8EW 2 NTN S6+1 15043.06
1376: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.0, MA 9EW 4 HE DA+1 65056.17
2379: A. Wardziński - P. Gacek, 0.0, MA 28NS 2 NTS S6= 12050.00
2379: A. Wardziński - P. Gacek, 0.0, MA 29NS 2 SE HJ+2 17059.19
2379: A. Wardziński - P. Gacek, 0.0, MA 30NS 2 NTW C6= 12029.94
3377: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.0, MA 25EW 6 DN HQ+1 94040.69
3377: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.0, MA 26EW 3 H xN SK-2 50047.17
3377: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.0, MA 27EW 2 SN HJ+1 14033.23
4372: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 1EW 3 NTS CQ+2 46080.35
4372: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 2EW 2 C xS DA-3 80098.90
4372: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 3EW 3 CN DK-3 15079.40
5378: B. Jasiński - D. Biedrzycki, 11.0, MA 10EW 6 NTN SK-1 10087.58
5378: B. Jasiński - D. Biedrzycki, 11.0, MA 11EW 2 HN DQ+1 14049.06
5378: B. Jasiński - D. Biedrzycki, 11.0, MA 12EW 1 NTN D7+2 15019.97
6375: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 22NS 3 DS HK= 11049.84
6375: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 23NS 1 NTN H7+4 21042.09
6375: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 24NS 5 D xN HK-1 10077.06
7374: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 4NS 1 NTN H2+2 15072.15
7374: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 5NS 4 SE H7-1 5087.02
7374: P. Wróblewski - G. Nowiński, 4.5, MA 6NS 4 C xN DA-3 50011.20
8373: K. Duszczyk - M. Tromski, 3.0, -/MA 19NS 1 HW S9+3 17017.19
8373: K. Duszczyk - M. Tromski, 3.0, -/MA 20NS 1 NTE DJ+3 18056.19
8373: K. Duszczyk - M. Tromski, 3.0, -/MA 21NS 2 CW SK+2 13067.72
9380: A. Gotz - M. Stryczyński, 4.0, MA 13EW 6 NTE S4+1 147094.18
9380: A. Gotz - M. Stryczyński, 4.0, MA 14EW 2 HW C9= 11078.08
9380: A. Gotz - M. Stryczyński, 4.0, MA 15EW 6 NTE H9= 99099.68
10371: K. Smoliński - W. Gruntmejer, 0.0, 16NS 3 CN S2+3 17033.33
10371: K. Smoliński - W. Gruntmejer, 0.0, 17NS 6 CN S3-1 5017.51
10371: K. Smoliński - W. Gruntmejer, 0.0, 18NS 3 NTS S9+2 66096.68
11382: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 31EW 1 NTW C4= 9080.66
11382: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 32EW 3 NTN H5-2 10088.15
11382: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 33EW 1 NTE CK= 9058.01
 +/-
 WYNIK59.90
 MIEJSCE47