Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 25EW 7 DN HQ= 14405.52
1285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 26EW 3 NTE H6-2 2009.43
2286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 29EW 2 SW D7+2 17040.81
2286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 30EW 2 HW HA+3 20085.27
3287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 3EW 4 DE H6-2 20037.89
3287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 4EW 1 NTN H3+2 15027.85
4268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 7EW 4 HN DJ= 62031.53
4268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 8EW 2 NTN S6+1 15043.06
5270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 11EW 1 HN DQ+2 14049.06
5270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 12EW 3 SN H5-1 10077.36
6271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 15EW 6 CE C4-1 5019.87
6271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 16EW 5 HW CA-1 10077.99
7272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 19EW 4 HW S9-2 2008.83
7272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 20EW 4 S xS DQ-3 80098.57
8274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 23EW 1 NTN DA+3 18064.40
8274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 24EW 5 SW DA+1 48071.36
9276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 27EW 1 NTS DK+2 15024.29
9276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 28EW 3 NTS H2= 60019.20
10279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 1EW 4 HN C5+2 48064.78
10279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
11280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 5NS 4 SE H7-1 5087.02
11280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 6NS 2 HS SA-3 15052.84
12281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 9NS 5 HW D3= 65043.83
12281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 10NS 3 DS S10+1 13019.34
13282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 13NS 6 HW D7= 143043.55
13282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 14NS 2 HW C9-1 5053.79
14283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 17NS 3 NTS DQ+1 43079.18
14283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 18NS 3 NTS D10= 60059.97
15284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 21NS 3 SS D2-3 30030.70
15284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 22NS 3 DS CA= 11049.84
 +/-
 WYNIK48.13
 MIEJSCE412