Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 29EW 2 SW D7+2 17040.81
1287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 30EW 2 SE C5+1 14075.08
2268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 3EW 5 DE H6-3 30019.81
2268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 4EW 3 NTN S7-1 10079.90
3270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 7EW 4 H xN CK= 7904.14
3270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 8EW 3 NTN H8= 40024.92
4271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 11EW 1 HN DJ+2 14049.06
4271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 12EW 3 SS S9= 14030.19
5272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 15EW 6 CE S9-1 5019.87
5272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 16EW 5 CN HA= 40052.52
6274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 19EW 4 HW S9-1 10032.18
6274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 20EW 2 CE DJ+3 15035.56
7276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 23EW 1 NTN SQ+2 15076.90
7276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 24EW 4 SW DA+2 48071.36
8279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 27EW 3 CN S7= 11050.63
8279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 28EW 3 DN CA+1 13048.55
9280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 1EW 4 HS CJ+3 51030.19
9280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 2EW 2 C xS CQ-2 50097.01
10281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 5EW 2 SE H8+1 14052.85
10281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 6EW 3 HS SA-3 15047.16
11282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 9EW 4 HE C6+1 65056.17
11282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 10NS 3 NTN H5= 60029.72
12283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 13NS 3 NTW HQ+4 72060.22
12283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 14NS 2 HW C10= 11021.92
13284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 17NS 3 NTS DA= 40061.99
13284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 18NS 4 SS C6= 62078.80
14285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 21NS 3 NTW H9+2 4607.75
14285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 22NS 4 DS CA+1 15074.06
15286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 25NS 7 DN S10= 144094.48
15286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 26NS 3 DE H6+2 15070.13
 +/-
 WYNIK49.80
 MIEJSCE352