Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 27EW 2 DE S5-2 10061.29
1286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 28EW 3 S xW CQ-3 50025.00
2287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 1EW 4 HN S5+3 51030.19
2287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
3268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 5EW 2 SE H5+1 14052.85
3268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 6EW 3 HS SA-4 20070.35
4270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 9EW 4 HE C2+1 65056.17
4270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 10EW 3 NTN C6+2 66013.84
5271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 13EW 4 HE H5+2 68019.65
5271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 14EW 3 HW C10-1 5046.21
6272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 17EW 4 CN D8+1 15055.52
6272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 18EW 3 NTS S6-1 10074.37
7274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 21EW 2 CW SK+3 15053.32
7274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 22EW 3 DS HK+2 15025.94
8276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 25EW 6 DN C6+1 94040.69
8276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 26EW 3 NTW HK-2 2009.43
9279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 29EW 2 SE HJ+2 17040.81
9279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 30EW 3 HW SQ-2 10016.18
10280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 3EW 4 DE C9-2 20037.89
10280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 4EW 2 S xW HK-1 20018.51
11281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 7NS 4 HN S4-1 10034.71
11281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 8NS 1 NTN S6+1 12045.27
12282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 11NS 4 HN H10-1 5012.74
12282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 12NS 4 SS H9-2 2006.76
13283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 15NS 3 NTE S5+2 46020.03
13283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 16NS 3 SS C5+1 17033.33
14284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 19NS 3 NTW HK-1 10067.82
14284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 20NS 3 D xS C9-1 20048.41
15285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 23NS 1 NTN H7+2 15023.10
15285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 24NS 4 NTE D8-5 25095.57
 +/-
 WYNIK40.09
 MIEJSCE631