Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 15EW 3 NTE H4+2 46079.97
1280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 16EW 5 CN C8+1 42033.65
2281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 19EW 3 HW C5= 14069.72
2281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 20EW 3 CE DJ+2 15035.56
3282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 23EW 3 NTS S2+1 63018.51
3282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 24EW 4 SW DA+2 48071.36
4283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 27EW 1 NTS S6+3 18012.07
4283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 28EW 3 SW CQ-3 15038.71
5284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 1EW 4 HS D5+3 51030.19
5284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 2EW 3 NTE DQ-1 5019.50
6285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 5EW 3 SE D5= 14052.85
6285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 6EW 2 HS C8-3 15047.16
7286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 9EW 4 HE C2+1 65056.17
7286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 10EW 3 NTN H5+1 63044.65
8287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 13EW 6 HW C5= 143056.45
8287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 14EW 2 HW C10= 11078.08
9268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 17EW TD 40.00
9268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 18EW 3 NTS S10= 60040.03
10270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 21EW 3 CW SK+1 13032.28
10270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 22EW 3 HW D8-3 30010.69
11271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 25NS 3 DS H6+4 1904.26
11271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 26NS 3 NTW HK-2 20090.57
12272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 29NS 4 SE HJ= 62021.62
12272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 30NS 4 CS D9-1 5057.28
13274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 3NS 4 DE H10-2 20062.11
13274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 4NS 2 CN S10+1 11041.30
14276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 7NS 4 HN CK= 62068.47
14276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 8NS 3 NTN H8-1 5022.56
15279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 11NS 2 HN DQ+1 14050.94
15279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 12NS 3 SS D9= 14069.81
 +/-
 WYNIK45.22
 MIEJSCE511