Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 11EW 3 HN DQ= 14049.06
1276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 12EW 2 SN H5-1 10077.36
2279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 15EW 6 CW C10-1 5019.87
2279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 16EW 5 CN HA+1 42033.65
3280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 19EW 4 HW C5-1 10032.18
3280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 20EW 3 CE SK+1 13028.41
4281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 23EW 3 NTN H7+1 63018.51
4281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 24EW 5 D xN HA-1 10022.94
5282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 27EW 3 HW SK-2 10061.29
5282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 28EW 4 C xE H6-2 30028.07
6283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 1EW 6 HS CQ+1 10105.19
6283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
7284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 5EW 3 NTW HA-1 5012.98
7284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 6EW 3 HS C8-3 15047.16
8285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 9EW 5 HE DA= 65056.17
8285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 10EW 6 DS S9-2 20096.07
9286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 13EW 4 HW C5+2 68019.65
9286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 14EW 3 HW C10-2 10025.55
10287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 17EW 3 NTS DQ+2 46010.25
10287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 18EW 3 NTS D10+1 63011.55
11268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 21NS 3 NTW H9+2 4607.75
11268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 22NS 3 SN HA= 14069.18
12270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 25NS 6 DN S9+1 94059.31
12270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 26NS 3 NTE H6-2 20090.57
13271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 29NS 4 SE HJ= 62021.62
13271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 30NS 4 CS D9= 13092.88
14272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 3NS 5 D xE SA-2 50088.99
14272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 4NS 3 NTN H3= 60090.51
15274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 7NS 4 HN CK= 62068.47
15274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 8NS 4 HN S8= 42087.54
 +/-
 WYNIK46.65
 MIEJSCE467