Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 7EW 4 HN CK+1 65010.03
1272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 8EW 3 S xE C9-2 30033.44
2274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 11EW 4 HN SA-1 5087.26
2274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 12EW 3 SS DQ= 14030.19
3276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 15EW 3 NTE S5+2 46079.97
3276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 16EW 5 CN HA+1 42033.65
4279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 19EW 1 HW S9+1 11056.47
4279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 20EW 5 HE DJ-1 1009.84
5280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 23EW 3 NTN H7= 60045.41
5280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 24EW 5 SW DA= 45050.00
6281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 27EW 3 HE S5-1 5076.33
6281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 28EW 4 HN CA= 62011.78
7282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 1EW 4 HN S4+3 51030.19
7282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 2EW 6 NTE DQ-4 2001.57
8283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 5EW 4 SE H7-1 5012.98
8283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 6EW 2 HS C8-2 10023.34
9284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 9EW 4 HW D3+1 65056.17
9284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 10EW 3 DS S10+1 13080.66
10285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 13EW 6 HE D8= 143056.45
10285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 14EW 4 CS HK= 1309.78
11286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 17NS 3 NTS DQ+1 43079.18
11286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 18NS 4 SS C2-1 10025.63
12287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 21NS 3 NTE S4= 40026.58
12287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 22NS 3 DS CA+2 15074.06
13268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 25NS 6 DN HQ= 92028.55
13268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 26NS 5 DE H4= 60041.35
14270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 29NS 4 SE HJ= 62021.62
14270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 30NS 3 CN H10-1 5057.28
15271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 3NS 4 NT xW C4-1 20062.11
15271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 4NS 3 S xW HK-1 20081.49
 +/-
 WYNIK43.11
 MIEJSCE573