Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 3EW 3 NTW C7= 60089.47
1270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 4EW 5 CN S7-2 20093.99
2271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 7EW 5 H xN S4-1 20075.16
2271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 8EW 4 HS SA= 42012.46
3272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 11EW 2 HN DJ+1 14049.06
3272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 12EW 2 SS H10+1 14030.19
4274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 15EW 3 NTE D8+1 43055.84
4274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 16EW 4 SS C5-1 5083.02
5276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 19EW 4 HW S9-1 10032.18
5276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 20EW 1 NTE DJ+3 18043.81
6279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 23EW 3 NTN C6= 60045.41
6279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 24EW 5 SW DA= 45050.00
7280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 27EW 4 CN S7-1 5083.54
7280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 28EW 3 NTS C2-1 10079.35
8281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 1EW 5 HS CJ= 45085.53
8281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
9282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 5EW 4 SE H8-1 5012.98
9282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 6EW 3 SE CK= 14031.39
10283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 9EW 4 HE C2+1 65056.17
10283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 10EW 3 NTN H2= 60070.28
11284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 13NS 3 NTE S4+3 69066.19
11284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 14NS 2 SN D4= 11084.23
12285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 17NS 5 CN D8= 40061.99
12285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 18NS 3 NTS S10+2 66096.68
13286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 21NS 3 NTW DA+1 43018.04
13286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 22NS 4 DS CK+1 15074.06
14287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 25NS 6 DN S9+1 94059.31
14287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 26NS 5 DE H6= 60041.35
15268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 29NS 3 SE CJ= 14079.67
15268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 30NS 5 DE C5-3 15094.66
 +/-
 WYNIK60.76
 MIEJSCE33