Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 5EW 4 SE D5+1 45098.73
1271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 6EW 3 HS C8-4 20070.35
2272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 9EW 4 HE DA+1 65056.17
2272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 10EW 3 NTN SK+2 66013.84
3274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 13EW 6 NTW HQ+1 147094.18
3274: A. Sontowski - K. Kowalczyk, 6.5, MA 14EW 2 HW C10-1 5046.21
4276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 17EW 5 CN D8-1 5082.49
4276: A. Fengler - T. Kozłowski, 8.0, MA 18EW 4 SS C2-2 20089.87
5279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 21EW 3 S xS D2-3 80099.21
5279: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 22EW 3 DS CA= 11050.16
6280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 25EW 5 DN HQ+2 44085.80
6280: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 26EW 5 DE H9= 60058.65
7281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 29EW 2 SW H3+2 17040.81
7281: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.5, MA 30EW 2 HW CJ-1 5031.72
8282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 3EW 4 DE H10-2 20037.89
8282: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 4EW 3 NTN H3= 6009.49
9283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 7EW 4 SS C4-4 40082.16
9283: B. Dziarmaga-Działyński - L. Sadoś, 16.0, MA 8EW 3 NTN S6+1 4305.05
10284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 11EW 4 HN DQ-1 5087.26
10284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA 12EW 3 SS H10-1 10077.36
11285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 15NS 6 NTE C4-1 5080.13
11285: I. Grynczewski - Z. Skibicki, 9.0, MA 16NS 5 CN HA= 40047.48
12286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 19NS 3 NTW D4-1 10067.82
12286: M. Kowalski - G. Kula, 23.0, MA 20NS 4 HW C4+1 65017.46
13287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 23NS 2 NTN H7+2 18035.60
13287: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 24NS 5 D xN HA-1 10077.06
14268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 27NS 3 HE S4-2 10038.71
14268: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 28NS 3 HN D4-1 10020.65
15270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 1NS 4 HN S5+3 51069.81
15270: W. Maciejczuk - M. Lenart, 15.0, MA 2NS 4 HE DQ= 42033.18
 +/-
 WYNIK56.84
 MIEJSCE100