Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 284: W. Buszkowska - Z. Dumała, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 23NS 3 NTS CJ+1 63081.49
1301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 24NS 4 SW DA+2 48028.64
2297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 25NS 6 DN HQ+1 94059.31
2297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 26NS 3 NTW HK= 60041.35
3298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 27NS 2 DE HQ= 9012.23
3298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 28NS 4 C xE DA-2 30071.93
4295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 29NS 4 SE HJ= 62021.62
4295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 30NS 3 HW SQ-2 10083.82
5296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 1NS 4 HS D5+3 51069.81
5296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 2NS 3 NTE DQ-1 5080.50
6293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 3NS 4 DE H6-2 20062.11
6293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 4NS 1 NTN S7+1 12055.06
7294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 5NS 3 NTW HA-1 5087.02
7294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 6NS 3 HS C8-3 15052.84
8291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 7NS 3 HN CK+1 17043.31
8291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 8NS 3 S xE C2-2 30066.56
9292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 9NS 4 HW D3+1 65043.83
9292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 10NS 3 DS S10+1 13019.34
10289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 11NS 4 HN DQ-1 5012.74
10289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 12NS 3 SS H10-1 10022.64
11290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 13EW 3 NTE S4+3 69033.81
11290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 14EW 2 SN D4= 11015.77
12288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 15EW 3 NTE H8+2 46079.97
12288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 16EW 4 SS C5-2 10088.68
13300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 17EW 3 NTS DA= 40038.01
13300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 18EW 4 SS C6= 62021.20
14299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 19EW 3 NTW HK-1 10032.18
14299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 20EW 3 D xS C9-1 20051.59
15302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 21EW 3 SS D2-3 30069.30
15302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 22EW 3 DS CA= 11050.16
 +/-
 WYNIK49.89
 MIEJSCE347