Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 272: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 7NS 4 HN CK+1 65089.97
1292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 8NS 3 S xE C9-2 30066.56
2289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 9NS 4 HE DA+1 65043.83
2289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 10NS 3 NTN SK+2 66086.16
3290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 11NS 2 HN DJ+1 14050.94
3290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 12NS 2 SS H10+1 14069.81
4288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 13NS 6 NTE D4= 144019.97
4288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 14NS 3 HW C10-1 5053.79
5300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 15NS 6 CE S9-1 5080.13
5300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 16NS 5 CN HA= 40047.48
6299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 17NS 4 CN D8+1 15044.48
6299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 18NS 3 NTS S6-1 10025.63
7302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 19NS 4 HW S9-2 20091.17
7302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 20NS 4 S xS DQ-3 8001.43
8301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 21NS 2 CW H9+2 13067.72
8301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 22NS 3 DS CA= 11049.84
9297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 23NS 3 NTN H7= 60054.59
9297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 24NS 6 D xN SA-2 30059.34
10298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 25NS 5 DN S9+2 44014.20
10298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 26NS 5 DE H6+1 62022.17
11295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 27EW 3 HE S4-1 5076.33
11295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 28EW 3 HN CA= 14045.32
12296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 29EW 4 SE HJ= 62078.38
12296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 30EW 4 CS D9-1 5042.72
13293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 1EW 4 HN S5+3 51030.19
13293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 2EW 4 HE DQ= 42066.82
14294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 3EW 5 D xE SA-2 50011.01
14294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 4EW 3 NTN H3= 6009.49
15291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 5EW 2 SE H7+1 14052.85
15291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 6EW 2 HS SA-3 15047.16
 +/-
 WYNIK49.98
 MIEJSCE340