Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 271: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 5NS 4 SE D5+1 4501.27
1289: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 5.0, MA 6NS 3 HS C8-4 20029.65
2290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 7NS 5 H xN S4-1 20024.84
2290: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 8NS 4 HS SA= 42087.54
3288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 9NS 4 HW S9+1 65043.83
3288: T. Bożek - Z. Laszczak, 18.0, MA 10NS 3 NTN H2= 60029.72
4300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 11NS 1 HN DJ+2 14050.94
4300: J. Korpetta - W. Kałużyński, 26.0, MA 12NS 3 SS S9= 14069.81
5299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 13NS 4 HE H5+2 68080.35
5299: A. Waślicki - T. Kozarzewski, 7.0, MA 14NS 3 HW C10-1 5053.79
6302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 15NS 6 CE C4-1 5080.13
6302: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 16NS 5 HW CA-1 10022.01
7301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 17NS 5 CN D8-1 5017.51
7301: T. Ryffa - W. Janeczek, 16.0, MA 18NS 3 NTS S7= 60059.97
8297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 19NS 3 NTW S9-1 10067.82
8297: A. Ziółkowski - A. Miller, 1.0, MA 20NS 4 HW D3+1 65017.46
9298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 21NS 3 CW H9= 11081.80
9298: Z. Sieszycki - M. Düm, 3.0, MA 22NS 2 SS CK-2 10013.05
10295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 23NS 1 NTN H7+2 15023.10
10295: W. Rybarczyk - A. Fryszkowski, 6.5, MA 24NS 7 D xN HA-3 50011.71
11296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 25EW 3 DS H6+4 19095.74
11296: A. Matysek - A. Paluch, 5.5, ZP 26EW 3 NTW HK-2 2009.43
12293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 27EW 1 NTS DK+3 18012.07
12293: G. Fijałkowski - H. Koziorowska, 14.0, MA 28EW 4 HN CA= 62011.78
13294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 29EW 4 SE HJ= 62078.38
13294: K. Kluf - R. Chmielak, 19.0, MA 30EW 4 CS D9= 1307.12
14291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 1EW 4 HS CQ+2 48064.78
14291: I. Jędrzejewski - J. Urbanowicz, 2.5, MA 2EW 3 HE DQ+1 17034.28
15292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 3EW 4 NT xW C4-1 20037.89
15292: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 4EW 3 S xW HK-1 20018.51
 +/-
 WYNIK41.21
 MIEJSCE614