Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 111: L. Zdrojewski - T. Domka, 7.0, KP, KP/289

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1107: E. Guziołek - Z. Walenciak, 4.0, KP 10NS 3 NTN SK+1 63055.35
1107: E. Guziołek - Z. Walenciak, 4.0, KP 11NS 2 SW HA-2 10025.00
1107: E. Guziołek - Z. Walenciak, 4.0, KP 12NS 3 SS S9= 14069.81
2109: M. Kaczan - G. Prusak, 10.0, KP 7EW 4 HN H4= 62031.53
2109: M. Kaczan - G. Prusak, 10.0, KP 8EW 4 HS SA= 42012.46
2109: M. Kaczan - G. Prusak, 10.0, KP 9EW 4 HE DA+1 65056.17
3114: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 25EW 6 DN HQ+1 94040.69
3114: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 26EW 3 NTE H3-2 2009.43
3114: T. Bykowski - E. Kozicki, 2.0, KP 27EW 1 NTS DK+3 18012.07
4113: B. Nalazek - R. Górny, 11.0, KP 13NS 7 NTE CJ= 22200.63
4113: B. Nalazek - R. Górny, 11.0, KP 14NS 3 HW DA= 1408.68
4113: B. Nalazek - R. Górny, 11.0, KP 15NS 3 NTE H9+2 46020.03
5115: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 22EW 3 DS HK= 11050.16
5115: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 23EW 1 NTN H7+3 18064.40
5115: E. Jaworski - J. Czajkowski, 3.0, KP 24EW 5 D xN HA-1 10022.94
6117: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 28NS 4 HN CA-1 10020.65
6117: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 29NS 4 SE H8= 62021.62
6117: A. Grela - J. Łakomy, 16.0, KP 30NS 2 DE C9+1 11036.89
7118: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 19EW 4 HW S9-1 10032.18
7118: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 20EW 4 D xS S6-2 50060.16
7118: W. Zieliński - R. Mrukowski, 9.0, KP 21EW 3 CW SK+1 13032.28
8116: M. Rejniak - H. Nowak, 3.5, KP 4NS 1 NTN H3+3 18079.43
8116: M. Rejniak - H. Nowak, 3.5, KP 5NS 4 SE H7-1 5087.02
8116: M. Rejniak - H. Nowak, 3.5, KP 6NS 2 HS SA-3 15052.84
9110: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 31EW 1 NTW HK= 9080.66
9110: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 32EW 2 DS HJ+1 11038.23
9110: J. Kurnik - W. Monarski, 4.5, KP 33EW 1 NTE CK+2 15091.21
10112: J. Wróbel - S. Rosowski, 4.5, KP 1NS 6 HN H7+1 101094.81
10112: J. Wróbel - S. Rosowski, 4.5, KP 2NS 3 NTE DQ-1 5080.50
10112: J. Wróbel - S. Rosowski, 4.5, KP 3NS 5 DE H10-3 30080.19
11108: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 16NS 6 H xE DK-4 110099.84
11108: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 17NS 5 C xN D6-1 1003.94
11108: A. Mitka - I. Smyk, 7.0, KP 18NS 3 NTS S7-1 10025.63
 +/-
 WYNIK45.38
 MIEJSCE502