Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 czerwca 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
140Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/2472.4063.3210
219Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/12057.0010
313Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7250.959
450Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25247.478
58Zbigniew Skórecki
Zdzisław Klimczak
3.0
4.0
DSDS/33642.908
645Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WP
LB
WP/2472.4042.867
756Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25241.506
83Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/33639.646
936Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.0
3.0
WPWP/2472.4037.885
1010Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
4.0
17.0
DS
KP
DS/7235.024
117Jerzy Hawryliszyn
Małgorzata Gostyńska
1.5
1.0
DSDS/33631.494
1235Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/2472.4030.633
1325Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.5
WPWP/12030.352
1423Tadeusz Grewling
Zbigniew Roth
2.5
2.5
WPWP/12030.302
1560Artur Wójcik
Andrzej Aleksandrzak
12.0
15.0
WPWP/29226.582
1614Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7221.842
1738Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24721.322
1818Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7214.492
1955Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25214.012
2047Krzysztof Brudka
Jerzy Mścisz
13.0
13.0
WPWP/24712.992
2117Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/7212.712
2259Zdzisława Zabłocka
Mirosław Drabczyński
3.0
2.5
DSWP/29210.561
235Zdzisław Niemirski
Waldemar Wojskowicz
0.0
0.0
NZDS/3369.091
2446Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.407.201
2533Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2476.971
2634Piotr Biderman
Edward Chojancki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.405.781
2730Małgorzata Węglewska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/2472.405.141
2820Jarosław Modlibowski
Wiesław Sierzchuła
3.0
3.0
WPWP/1205.081
2924Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/1204.661
3041Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2473.241
3151Andrzej Malenta
Zbigniew Senski
5.0
1.0
WPWP/2522.81
3212Piotr Rapacki
Bronisław Tabisz
1.5
4.0
DSDS/720.93
334Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DSDS/3360.46
3437Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/2472.40-2.58
3532Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WPWP/247-4.88
3658Grzegorz Więcek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/292-8.41
3739Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/2472.40-9.79
3826Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/120-10.98
3942Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/247-12.15
401Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DSDS/336-13.92
4149Adam Piszczek
Teodor Jenczewski
2.0
1.5
WPWP/252-14.45
4252Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
4.0
WPWP/252-15.77
4311Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/72-19.61
4454Ryszard Sawicki
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/252-21.35
4529Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247-22.10
4627Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/247-23.64
4715Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.5
DSDS/72-24.86
4831Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.5
NZ
WP
WP/2472.40-26.46
4943Zygfryd Banecki
Tadeusz Lejwoda
4.0
3.0
WPWP/2472.40-28.45
5057Małgorzata Dorobek
Tomasz Dorobek
0.0
3.0
 
DS
WP/292-28.73
512Bogdan Nowakowski
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DSDS/336-32.50
5244Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/2472.40-36.25
5328Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LDWP/2472.40-38.63
549Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-40.86
5516Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-50.60
5653Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/252-54.22
5722Ryszard Fryska
Jan Wójcik
1.5
1.5
WPWP/120-54.71
5821Ireneusz Kowanski
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WPWP/120-61.71
596Wacław Rój
Paweł Ziemak
1.5
0.0
DS
NZ
DS/336-77.16

Statystyka ośrodków...