Turniej na maksy

Wtorek, 5 czerwca 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/10569.9811
260Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/299-0.5666.2211
32Kamila Kukuła
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/29865.5910
422Wiesław Sturgulewski
Andrzej Sturgulewski
1.0
1.0
KPKP/29564.3410
549Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10563.679
657Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29960.068
765Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/25459.628
836Marek Urbański
Józef Waśko
13.0
5.0
LB
MP
MP/4558.587
935Ryszard Woliński
Bogdan Piasecki
12.0
11.0
MPMP/4558.017
1011Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29857.896
1166Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
2.0
WPWP/25457.856
1224Krzysztof Dzierżak
Tomasz Jaworski
0.5
0.0
KPKP/29557.625
1333Jerzy Jankowski
Wiesław Kosiorek
1.0
1.0
KPKP/29556.605
1452Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PMPM/29956.444
153Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29856.403
1664Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
3.0
PMPM/29955.983
1729Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
4.0
0.0
KP
KP/29555.373
1874Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25455.213
1945Jerzy Ujma
Adrian Bakalarz
12.0
7.0
SLOP/10554.692
2026Marian Piasecki
Bolesław Radko
0.0
1.5
KPKP/29554.282
2159Andrzej Dobkowicz
Zbigniew Walczyński
3.0
9.0
PMPM/29954.272
2210Tomasz Struzik
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/29854.262
2376Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25453.262
248Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
5.0
DSDS/29853.202
2519Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29553.072
269Andrzej Pliszczyński
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DSDS/29853.062
274Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29852.752
2868Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WPWP/25452.742
2969Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/25451.781
3037Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4551.701
3158Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29951.341
3225Marek Farbiszewski
Janusz Strześniewski
1.0
0.0
KPKP/29551.271
337Anna Jankowska
Piotr Klubiński
3.0
9.0
DSDS/29851.151
3472Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/25451.051
3523Waccław Humienny
Zygmunt Bartoszewski
0.0
0.0
KP/29550.711
3638Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4550.701
3734Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.0
0.0
KPKP/29550.541
3871Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25450.401
3915Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29850.08
4050Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
1.0

SL
OP/10550.04
4140Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4549.87
4244Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
0.5
0.5
SLOP/10549.85
4347Bogdan Bialik
Mateusz Dominik
2.5
1.5
SL
MP
OP/10549.84
4430Stanisław Młodziankiewicz
Bernard Kolas
0.0
0.0
KP/29549.45
4570Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/25449.09
4628Mirosław Jackiewicz
Gerard Bełtowski
1.0
0.0
KP
KP/29548.81
476Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/29848.71
4820Maciej Zarzyka
Wanda Balawender-Czynsz
1.5
1.5
KPKP/29548.56
4956Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29948.14
5075Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WPWP/25447.51
5173Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25447.34
525Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29847.13
5354Janusz Klajnert
Roman Pestka
0.0
2.0
PMPM/29946.38
5417Ewa Krakówka
Jacek Kostrzewski
1.5
1.0
KPKP/29546.17
5577Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25445.93
5651Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29945.73
5746Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Kłys
5.0
5.0
OP
WP
OP/10545.29
5832Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.0
KPKP/29545.22
5948Magda Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
OP/10544.97
6016Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DSDS/298-0.3844.60
6155Bogdan Frydrychowicz
Jan Kamiński
3.0
5.0
PMPM/29944.50
6280Janusz Kopras
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25444.34
6362Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29944.29
6412Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29844.10
6543Władysław Deręgowski
Marek Orzeł
0.0
0.0
SLOP/10544.00
6667Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25443.29
6718Ludwik Jurzysta
Krzysztof Bonowicz
0.0
1.5
KPKP/29542.96
6878Maciej Masłowski
Barbara Podgórska
2.0
4.0
WPWP/25441.75
6961Dorota Malec
Marek Szymborski
0.0
4.0
PMPM/29939.97
7021Andrzej Arcimowicz
Feliks Tracki
0.0
0.0
KP/29539.66
7113Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
4.0
DSDS/29839.60
7253Elżbieta Nowakowska
Olgierd Zieliński
0.0
0.5
PMPM/299-0.5636.64
7327Kazimierz Wrzesiński
Rakowiecki Wojciech
0.0
0.0
KP
 
KP/29536.34
7442Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10532.02
751Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
0.5
DSDS/29831.22
7639Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4531.15

Statystyka ośrodków...