Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
8338Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
SL
WP
WP/24463.0436
14339Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24461.3934
15304Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24461.2033
19327Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
13.0
5.0
WPWP/24460.3932
20312Bogdan Świątek
Mieczysław Szczechowiak
12.0
4.0
WPWP/24460.3131
28318Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
3.0
WPWP/24459.3727
41340Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
5.0
WPWP/24457.8522
43311Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24457.4821
53334Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24456.6916
82305Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24454.628
97330Piotr Boroń
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24453.606
101308Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24453.456
109320Małgorzata Węglewska
Zygfryd Banecki
1.0
4.0
WPWP/24452.986
118319Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24452.585
120313Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/24452.545
124303Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24452.374
126300Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WPWP/24452.334
131314Marek Sosiński
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
WPWP/24452.004
144322Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24451.293
164325Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
3.0
WPWP/24450.411
165337Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
0.5
0.5
WPWP/24450.411
167321Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
11.0
9.0
WPWP/24450.311
171301Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24450.131
183335Ewa Knapik
Aleksander Nowakowski
5.0
11.0
WPWP/24449.53
188329Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24449.44
192336Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WPWP/24449.33
225315Wiesław Rakowski
Maciej Masłowski
1.0
2.0
WPWP/24447.81
241306Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24446.83
242323Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24446.80
262331Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24445.67
274333Henryk Duszyński
Piotr Czarnecki
4.0
2.0
WPWP/24444.61
278310Witold Szczepaniak
Tomasz Lipiński
5.0
4.0
WPWP/24444.28
290324Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24443.26
292332Jan Borychowski
Zofia Mikołajczyk
12.0
4.0
WPWP/24443.23
295316Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/24443.04
304328Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.5
WPWP/24442.17
308302Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24442.00
333317Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24438.05
337307Roman Wojciechowski
Alina Wojcieszyńska
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24437.45
341326Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24436.77
343309Szymon Graś
Kajetan Gościański
1.0
1.5
WPWP/24433.27

Statystyka ośrodków...