Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
4186Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4064.3539
6171Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4064.1438
7173Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4063.1137
16154Piotr Radzikowski
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MPMP/4061.0433
21160Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4060.2131
26167Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
4.0
4.0
MPMP/4059.5228
40178Wit Klapper
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
SL
MP
MP/4057.8722
108159Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/4053.046
110165Stanisław Urbanowski
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/4052.935
141182Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4051.423
142181Marcin Wilczyński
Marek Heichel
5.0
4.0
MPMP/4051.403
146183Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4051.253
148175Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
2.5
3.0
MPMP/4051.173
154163Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/4050.912
157179Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4050.722
158166Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4050.712
175162Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4049.72
181174Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4049.60
187176Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4049.44
214177Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
21.0
11.0
SL
MP
MP/4048.49
216180Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4048.28
247155Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4046.51
260153Aleksander Jezioro
Jerzy Pasich
21.0
7.0
MPMP/4045.75
263169Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
4.0
MPMP/4045.62
268184Tytus Bisping
Zdzisław Burda
5.0
1.5
MPMP/4045.03
276172Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4044.49
280158Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4044.15
287156Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4043.65
305170Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4042.08
311168Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MPMP/4041.78
312157Waldemar Rybka
Barbara Batkiewicz
5.0
9.0
MPMP/4041.77
316164Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.0
2.0
MPMP/4041.31
320161Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.5
2.0
MPMP/4040.62
334185Anna Burda
Lech Adamus
2.5
1.5
MPMP/4037.92

Statystyka ośrodków...