Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 246: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2219: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM EW 2 SW D6= 11033.54
2219: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM EW 1 NTE HK+2 15064.63
3220: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM EW 1 NTN H6= 9054.27
3220: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM EW 2 NTS DA-1 5074.23
4221: A. Suchodolski - A. Jarząbkowski, 4.0, PM EW 2 SS CK+1 14015.85
4221: A. Suchodolski - A. Jarząbkowski, 4.0, PM EW 4 HS H9-2 20093.90
5222: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM EW 2 SE DT= 11087.50
5222: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM EW 3 NTE HK+1 63057.32
6223: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM EW 2 NTN C5= 12026.06
6223: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM EW 1 DS H6+2 11051.83
7224: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 3 NTS CA-1 10085.15
7224: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM EW 4 CW HK-2 10060.30
8225: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM EW 3 SW H3= 14065.42
8225: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM EW 3 DE SA= 11062.90
9226: K. Antas - A. Zaleski, 28.0, PM EW 3 NTW H2+2 46078.83
9226: K. Antas - A. Zaleski, 28.0, PM EW 2 HN D9+1 1403.36
10227: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 2 SE HK-1 5063.72
10227: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM EW 4 HS S4+1 4505.18
11228: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 2 HS CJ= 11068.83
11228: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 3 NTW S2-3 30099.69
12229: K. Dominiak - M. Małypan, 13.0, PM NS 2 HS DQ+1 14048.78
12229: K. Dominiak - M. Małypan, 13.0, PM NS 4 SN HA= 42053.07
13230: D. Krupnik - P. Suchodolski, 12.0, WM/PM NS 4 NTxS SJ-1 1008.84
13230: D. Krupnik - P. Suchodolski, 12.0, WM/PM NS 3 HxW SK-2 30096.34
14231: A. Krasińska - G. Kujawiński, 2.0, PM NS 3 NTW D7-2 10078.48
14231: A. Krasińska - G. Kujawiński, 2.0, PM NS 4 HN C6-1 5017.99
15232: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 4 SxS D5-3 50047.56
15232: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 4 HxW DK-1 20086.06
 +/-
 WYNIK56.77
 MIEJSCE52