Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 231: A. Krasińska - G. Kujawiński, 2.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 5 DE SQ= 60022.56
1248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 5 CxS C9-2 5007.88
2247: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM NS 4 SW H2-1 5067.99
2247: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM NS 1 NTE SA+1 12013.24
3243: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM NS 4 SE HQ= 62050.88
3243: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM NS 3 CE HK+1 13033.23
4244: W. Kaliński - R. Krawczyk, 17.0, PM NS 3 NTW S4+2 46021.17
4244: W. Kaliński - R. Krawczyk, 17.0, PM NS 2 SW HK= 11032.32
5241: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 4 SW D6= 6208.23
5241: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 2 NTE HA+2 18020.73
6242: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 1 NTN SK+1 12085.97
6242: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 4 HS C4-2 1002.14
7239: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM NS 1 HS DJ+1 11056.40
7239: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM NS 2 SW CT-1 5044.17
8240: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 2 HS CJ-1 5033.34
8240: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 1 SN D6+1 11094.51
9237: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM NS 2 HN DA-2 10018.90
9237: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM NS 3 CE H3= 1109.76
10238: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 24.0, PM NS 2 HS HJ= 11019.82
10238: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 24.0, PM NS 3 SN DQ= 14019.63
11235: R. Kmieciak - M. Niesłuchowski, 10.0, PM EW 2 DE HA-2 10053.66
11235: R. Kmieciak - M. Niesłuchowski, 10.0, PM EW 3 NTE HK+1 63057.32
12236: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM EW 4 HN S6= 42037.20
12236: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM EW 2 SN HA+3 2007.93
13234: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM EW 2 CE H2-3 3003.33
13234: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM EW 3 NTS H6-2 20096.03
14246: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM EW 3 NTW D7-2 10021.52
14246: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM EW 4 HN C6-1 5082.01
15245: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 NTS H7+2 66025.15
15245: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 SS H5+2 20010.30
 +/-
 WYNIK35.24
 MIEJSCE342