Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 230: D. Krupnik - P. Suchodolski, 12.0, WM/PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1247: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM NS 3 NTS CA-1 10014.85
1247: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM NS 4 DN CA-1 5024.55
2243: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM NS 4 SxN DK-3 50047.56
2243: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM NS 4 SN H5+1 65097.58
3244: W. Kaliński - R. Krawczyk, 17.0, PM NS 3 NTE S6-1 5067.99
3244: W. Kaliński - R. Krawczyk, 17.0, PM NS 3 SN DK-1 10067.41
4241: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 4 SE H5+1 65023.52
4241: M. Barylewski - D. Bogucki, 31.0, WP/PM NS 3 NTW H6-1 5083.54
5242: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 3 NTW H2+1 43054.60
5242: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 3 SW HA-1 5071.34
6239: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM NS 3 NTW H8+1 6303.66
6239: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM NS 1 NTE H3+1 12066.16
7240: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 1 NTN SK+1 12085.97
7240: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM NS 4 HS C4= 42078.96
8237: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM NS 3 NTS CJ= 60091.16
8237: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM NS 3 HN DK= 14090.79
9238: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 24.0, PM NS 3 HN CK-1 5033.34
9238: W. Warzała - E. Pinkiewicz, 24.0, PM NS 1 HE S3+3 17010.67
10235: R. Kmieciak - M. Niesłuchowski, 10.0, PM NS 2 HN SJ-2 10018.90
10235: R. Kmieciak - M. Niesłuchowski, 10.0, PM NS 2 CS CQ+1 11041.16
11236: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM EW 3 HS DK= 14051.22
11236: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM EW 6 CN S5= 9204.30
12234: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM EW 3 DE HA-3 1509.76
12234: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM EW 3 NTE HK+1 63057.32
13246: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM EW 4 NTxS SJ-1 10091.16
13246: Z. Koza - W. Wnuk, 5.0, PM EW 3 HxW SK-2 3003.66
14245: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 DS SJ= 11037.27
14245: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 DS HQ+1 13031.71
15248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM EW 4 SW S9+1 45093.33
15248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM EW 1 NTS D8+1 12038.11
 +/-
 WYNIK49.72
 MIEJSCE176