Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 170: K. Michałek - H. Leskiewicz, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1178: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP NS 1 HS DJ= 8041.46
1178: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP NS 2 CS S5-1 5025.77
1178: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP NS 3 DxE HA= 6700.01
2179: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 2 SS DA-1 10068.60
2179: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 2 HxS CK-2 3002.75
2179: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP NS 3 CxN H3= 67088.41
3176: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 HS SK= 14048.78
3176: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 NTS H6-2 1005.22
3176: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 2 SW C4= 11012.50
4184: T. Bisping - Z. Burda, 6.5, MP NS 3 NTE HK+1 63042.68
4184: T. Bisping - Z. Burda, 6.5, MP NS 4 HN S6= 42062.80
4184: T. Bisping - Z. Burda, 6.5, MP NS 2 CN D3= 9041.77
5185: A. Burda - L. Adamus, 4.0, MP NS 2 SE DK-1 10050.30
5185: A. Burda - L. Adamus, 4.0, MP NS 3 NTN C7+1 63092.99
5185: A. Burda - L. Adamus, 4.0, MP NS 4 SW CT= 42024.24
6182: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP NS 3 CE S4-2 20096.95
6182: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP NS 3 NTN S8+2 66074.85
6182: G. Gawron - J. Kowal, 24.0, MP NS 3 HE D6-2 10039.70
7183: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 SxN DA-2 30040.55
7183: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 4 SN H5-3 30072.42
7183: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 NTE S6-1 5032.01
8180: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 4 NTE HT= 43045.40
8180: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 SE HQ-1 5028.66
8180: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 NTW S2-1 10016.77
9181: M. Wilczyński - M. Heichel, 9.0, MP EW 1 NTE H3+1 12033.84
9181: M. Wilczyński - M. Heichel, 9.0, MP EW 1 NTN SK= 9041.46
9181: M. Wilczyński - M. Heichel, 9.0, MP EW 4 HS C4+1 4505.18
 +/-
 WYNIK42.08
 MIEJSCE305