Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 maja 2018

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: P. Klubiński - W. Skonieczny, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS EW 2 DW H8= 9083.84
113: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS EW 2 HS D3+2 17047.26
210: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS EW 3 HxN SJ-4 800100.00
210: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS EW 3 CN H2= 11058.84
312: M. Motykiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS NS 3 HS DK= 14048.78
312: M. Motykiewicz - S. Zagórski, 6.5, DS NS 6 NTN S9+1 102099.38
46: A. Suchodolski - J. Piernikowski, 11.0, DS EW 2 SE C9-1 10049.70
46: A. Suchodolski - J. Piernikowski, 11.0, DS EW 3 NTS H6-1 10079.27
514: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS NS 2 DE HA-2 10046.34
514: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS NS 3 DE HK+3 17085.97
67: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS EW 5 DE SQ= 60077.44
67: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS EW 4 SxN HK-1 20057.88
75: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS NS 4 SS CA+1 65051.52
75: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS NS 1 NTS H9+4 21090.61
815: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS EW 4 HN CA= 42037.20
815: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS EW 3 HW SA-2 10046.65
93: S. Robel - A. Czajka, 12.0, KP/DS NS 3 NTW D6-1 10083.23
93: S. Robel - A. Czajka, 12.0, KP/DS NS 1 NTE H3+1 12066.16
102: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 1 HS DJ+1 11056.40
102: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 1 NTE C6-1 5044.17
1116: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 3 NTW D5+1 43085.15
1116: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 2 SN DK-2 10091.16
129: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS NS 3 NTW H2+1 43054.60
129: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS NS 3 SxE HQ-1 10089.33
134: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS EW 3 DE C6= 11095.06
134: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS EW 1 HE S3+2 14081.40
 +/-
 WYNIK69.51
 MIEJSCE1