Turniej na maksy

Środa, 23 maja 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1114Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
15.0
5.0
WPWP/24766.7617
2100Krzysztof Jordan
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24764.9617
3104Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24764.7516
43Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBLB/28562.4415
588Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WPWP/24761.7615
6119Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24761.5014
71Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
5.0
LBLB/28561.2214
880Lechosław Piotrowski
Krzysztof Ziewacz
7.0
5.0
MA
MP
MP/4161.0913
9105Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WPWP/24760.4313
1018Jan Obuchowicz
Zbigniew Blinkiewicz
9.0
4.0
LBLB/28560.4212
119Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28560.2312
1270Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4058.9011
13111Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
WPWP/24758.9011
14122Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24758.8610
1524Jadwiga Cała
Wiktor Cała
0.0
4.0
MAMA/28258.799
1613Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
4.0
LBLB/28558.659
1760Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4058.278
1827Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MAMA/28257.978
1961Bogdan Palczyński
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/4057.607
2074Tadeusz Kowalik
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DSMP/4157.547
2135Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4057.416
2229Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4057.206
2365Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Trygar
5.0
12.0
MPMP/4057.155
2491Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24757.114
2595Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
LD
WP
WP/24756.624
2678Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PDMP/4156.274
2748Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4056.144
2872Marcin Wilczyński
Grzegorz Superson
5.0
11.0
MPMP/4055.494
2971Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/4055.464
3051Katarzyna Michałek
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4055.363
3175Piotr Wróblewski
Tadeusz Urbanek
2.0
5.0
MA
PK
MP/4155.103
3226Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28255.063
3385Maria Kaczmarek
Magdalena Głombińska
0.0
2.5
SL
MA
MP/4154.873
3423Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/28254.773
3550Leszek Faber
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/4054.603
3673Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4154.523
3731Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4054.443
3817Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
4.0
LBLB/28554.423
3941Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4053.733
40118Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
1.0
1.5
WPWP/24753.642
4162Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4053.492
4279Elżbieta Wróblewska
Krzysztof Pawlikowski
4.0
1.5
MA
PM
MP/4153.182
4337Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4053.012
4498Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.5
0.5
WPWP/24752.922
45113Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/24752.672
4655Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4052.602
4786Kazimierz Puczyński
Jacek Kowalewski
13.0
2.0
MAMP/4152.522
4821Jan Jaworski
Antoni Frączek
0.5
1.5
MAMA/28252.182
49108Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24751.812
5038Eugenia Stefanów
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4051.402
515Bogdan Tropak
Janusz Sidelnik
3.0
3.0
LBLB/28550.411
5245Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4050.401
5336Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4050.301
5459Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4050.301
55101Jan Borychowski
Andrzej Pietrkiewicz
12.0
5.0
WPWP/24750.031
5667Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MPMP/4049.981
5733Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4049.781
5869Kazimierz Gałka
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4049.401
59112Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24749.351
6034Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4049.351
6196Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24749.32
6239Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
9.0
4.0
MPMP/4049.23
63110Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24749.05
6415Paweł Pietrażycki
Adam Małecki
5.0
5.0
LBLB/28549.03
6511Roman Pilecki
Włodzimierz Kępiński
2.0
2.5
LBLB/28548.79
6664Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4048.79
6746Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4048.76
6830Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4048.70
6910Krzysztof Kapturkiewicz
Marian Purczyński
5.0
0.0
LBLB/28548.57
7063Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4048.42
7147Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4048.19
727Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBLB/28548.01
7368Anna Burda
Lech Adamus
2.5
1.5
MPMP/4048.00
74102Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24747.94
758Zdzisław Rzucidło
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LBLB/28547.79
7640Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4047.75
7722Leśniewska Barbara
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28247.64
78116Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24747.47
7993Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24747.41
8020Hubert Kędziorek
Sławomir Rokicki
1.5
2.5
MAMA/28246.99
81103Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24746.78
8253Małgorzata Praszałowicz
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MPMP/4046.62
8392Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/24746.48
84109Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24746.22
8544Łukasz Baniak
Piotr Wzorek
1.5
3.0
MPMP/4046.16
862Michał Szymkowiak
Janusz Kotasa
3.0
4.0
DS
LB
LB/28545.88
8752Jarosław Posłuszny
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
SL
MP/4045.74
8857Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4045.38
8932Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4045.08
9087Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24744.88
9125Bogusław Dziarmaga-Działyński
Jacek Lesniewski
4.0
0.0
MA
MA/28244.80
9277Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MAMP/4144.52
9390Roman Wojciechowski
Alina Wojcieszyńska
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24744.19
9481Ewa Pułczyńska
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
2.0
1.5
MA
MP
MP/4143.75
95106Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/24743.73
9612Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LBLB/28543.59
9756Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4043.34
9849Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4043.31
9997Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24743.04
10054Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
0.5
0.5
MPMP/4042.83
10166Bogusław Wardzała
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4042.65
102120Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24742.63
103107Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24742.60
10419Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/28242.44
10516Ryszard Chmiel
Maciej Fularz
9.0
1.0
LBLB/28541.64
10694Ewa Knapik
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24741.56
10742Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/4041.52
1086Eugeniusz Wilniewiec
Kazimierz Jaskuła
5.0
7.0
LBLB/28541.18
10983Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
0.0
1.5
MAMP/4140.13
1104Tomasz Fedak
Andrzej Grygorczuk
0.0
5.0
LBLB/28539.86
11143Andrzej Lubojemski
Adam Lenda
13.0
4.0
MPMP/4039.43
11228Magdalena Bykowska
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/28239.38
11382Marta Zalewska
Przemysław Kubicki
0.0
5.0
DSMP/4139.30
11499Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24739.26
11558Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4039.12
11614Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/28538.54
11789Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24737.96
11884Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMP/4135.28
119117Jakub Nawrocki
Ewa Morawska
0.5
0.5
WPWP/24734.06
120121Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24733.72

Statystyka ośrodków...