Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 27 lutego 2014
Wyniki z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
20
Andrzej Broda
Maciej Prokuszki
12.0
2.0
MP
MP/41
44.73
15
2
22
Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
4.0
12.0
MP
MP/41
32.67
13
3
24
Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
4.0
MP
MP/41
32.07
12
4
5
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/67
23.67
10
5
12
Maciej Bielawski
Loretta Kałwa
7.0
1.5
WP
DS
DS/67
19.60
8
6
13
Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DS
DS/67
18.53
6
7
31
Marek Surmiak
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MP
MP/41
17.07
4
8
26
Stanisław Prokuszki
Paweł Hupka
2.5
2.5
MP
MP/41
16.13
3
9
3
Mariusz Kowalczyk
Kamila Kukuła
4.0
2.0
DS
DS/67
14.80
3
10
16
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MP
MP/41
14.67
3
11
23
Jakub Lenkiewicz
Stanisław Drwal
0.0
1.5
MP
MP/41
14.20
2
12
10
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
11.53
2
13
32
Kazimiera Przybyło
Jerzy Wójtowicz
1.5
0.0
MP
MP/41
9.47
2
14
1
Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
4.0
DS
DS/67
8.87
1
15
21
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
2.5
MP
MP/41
6.07
1
16
15
Krzysztof Ziewacz
Dariusz Sosin
4.0
4.0
MP
MP/41
1.53
1
17
14
Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Suchodolski
2.5
2.5
DS
DS/67
0.80
18
30
Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
1.5
2.0
MP
MP/41
0.73
19
4
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/67
-1.73
20
18
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/41
-2.93
21
8
Krzysztof Obłój
Marcin Motykiewicz
2.5
2.0
DS
DS/67
-4.07
22
28
Leszek Gabriel
Robert Mostek
7.0
2.5
MP
MP/41
-6.87
23
11
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DS
DS/67
-11.33
24
9
Piotr Klubiński
Grzegorz Szablewski
7.0
1.0
DS
DS/67
-13.27
25
29
Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP
MP/41
-13.33
26
6
Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5
DS
DS/67
-16.93
27
7
Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DS
DS/67
-17.00
28
17
Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/41
-17.40
29
27
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MP
MP/41
-33.00
30
2
Karol Lis
Wojciech Szałapak
1.5
2.5
DS
DS/67
-33.47
31
19
Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.0
2.0
MP
MP/41
-47.27
32
25
Krzysztof Litwora
Anna Litwora
0.0
1.5
MP
MP/41
-68.53
Statystyka ośrodków...