Turniej na maksy

Wtorek, 22 maja 2018

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
158Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PMPM/29967.3512
217Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MAMP/4164.5712
316Maria Kaczmarek
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
SL
MP
MP/4163.2611
41Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29859.8910
532Stanisław Waśko
Jacek Zając
9.0
11.0
MPMP/4559.3010
668Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/25459.219
770Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WPWP/25458.878
852Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29958.768
936Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4557.817
106Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29857.747
1178Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25457.316
1212Janusz Drozdowski
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/29857.035
1322Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
0.0
1.5
MAMP/4156.855
149Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/29856.814
1565Małgorzata Węglewska
Włodzimierz Jachalski
1.0
3.0
WPWP/25456.224
1654Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29955.633
1745Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10555.283
184Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29855.243
1946Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
1.0

SL
OP/10555.063
2063Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25454.642
2144Tomasz Kłys
Mateusz Dominik
5.0
1.5
WP
MP
OP/10553.602
228Kamila Kukuła
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/29853.502
2321Krzysztof Pawlikowski
Jacek Kowalewski
1.5
2.0
PM
MA
MP/4152.452
2471Krzysztof Krause
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WPWP/25452.192
2569Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/25452.142
2641Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
OP/10552.112
2762Dorota Malec
Marek Szymborski
0.0
4.0
PMPM/29952.102
2876Maciej Masłowski
Janusz Kopras
2.0
4.0
WPWP/254-0.5851.472
2940Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10551.382
3061Dariusz Socha
Leszek Szybowski
1.0
2.0
PMPM/29951.271
3113Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29851.151
3225Ewa Pułczyńska
Hanna Leskiewicz
2.0
3.0
MA
MP
MP/4151.151
3324Tadeusz Urbanek
Piotr Wróblewski
5.0
2.0
PK
MA
MP/4150.901
3449Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/29950.671
3566Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/254-0.6350.401
3637Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10550.121
3750Andrzej Dobkowicz
Adam Derwiński
3.0
3.0
PMPM/29950.001
3833Ryszard Woliński
Bogdan Piasecki
12.0
11.0
MPMP/4549.931
3918Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4149.59
4034Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4549.59
4159Jan Lech
Jerzy Maciejak
5.0
1.5
PMPM/29949.44
4238Adrian Bakalarz
Bogdan Bialik
7.0
2.5
SLOP/10549.27
435Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29849.20
443Jerzy Gładysz
Stanisław Szuba
12.0
5.0
DSDS/29848.91
4531Józef Waśko
Marek Urbański
5.0
13.0
MP
LB
MP/4548.90
4643Marek Orzeł
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SLOP/10548.79
4757Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
3.0
3.0
PMPM/29948.67
4873Krzysztof Wawrzyniak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25448.35
4926Tadeusz Pogwizd
Tadeusz Kowalik
5.0
5.0
DSMP/4148.32
5023Marta Zalewska
Przemysław Kubicki
0.0
5.0
DSMP/4148.19
512Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29848.18
5260Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29947.99
5372Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/25447.76
5419Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
4.0
PDMP/4147.47
5547Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10547.02
5656Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29946.43
5727Elżbieta Wróblewska
Jan Tokarczyk
4.0
3.0
MA
PK
MP/4145.47
5842Kazimierz Donder
Czesław Skupień
0.5
0.0
SL
OP/10544.95
5914Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
1.5
DSDS/29844.46
6010Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
0.5
DSDS/29844.23
6128Magdalena Głombińska
Kazimierz Puczyński
2.5
13.0
MAMP/4144.14
6229Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4543.10
6351Janusz Klajnert
Roman Pestka
0.0
2.0
PMPM/29942.73
6464Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WPWP/25442.24
6539Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.5
0.5
SLOP/10542.19
6653Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29941.99
6730Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4541.36
6815Irena Błaszak
Wojciech Broniszewski
0.0
0.0
SL
WP
MP/4140.79
6911Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29840.35
7067Tomasz Powęzka
Sławomir Speth
1.5
1.0
WPWP/25439.62
7175Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WPWP/25439.18
7274Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/25438.42
7355Marzena Banach
Urszula Niespodziewańska
1.5
0.0
PM
MA
PM/29936.98
7420Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMP/4135.85
757Wojciech Sobolewski
Jerzy Krupa
0.0
0.0
DS/29833.31

Statystyka ośrodków...