Turniej na maksy
Czwartek, 17 maja 2018
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
54
Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MP
MP/45
71.82
10
2
4
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
2.0
DS
DS/269
66.58
10
3
42
Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
MP
MP/40
65.83
9
4
18
Janusz Pawlicki
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DS
DS/67
64.19
8
5
26
Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MP
MP/40
62.10
8
6
12
Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
59.47
7
7
11
Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DS
DS/67
58.85
6
8
48
Janina Dziedzina
Bogdan Łukasik
0.0
0.5
MP
MP/45
57.71
6
9
38
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MP
MP/40
56.95
5
10
5
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
1.5
1.5
DS
DS/269
56.65
4
11
24
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
56.46
4
12
51
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MP
MP/45
55.83
3
13
9
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
3.0
11.0
DS
DS/67
55.68
2
14
2
Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
NZ
DS/269
54.94
2
15
25
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
54.67
2
16
56
Bogdan Rojkowicz
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
54.43
2
17
53
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.5
0.5
MP
MP/45
54.00
2
18
59
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
53.80
2
19
39
Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MP
MP/40
53.44
2
20
29
Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MP
MP/40
52.78
2
21
46
Piotr Turczynowicz
Adam Kutszyński
2.0
1.5
MP
MP/45
52.72
2
22
31
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MP
MP/40
52.70
1
23
57
Jerzy Matelowski
Izabella Klar
3.0
2.5
PK
PK/51
51.66
1
24
7
Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.0
1.5
DS
DS/269
51.16
1
25
60
Marek Szczudło
Marek Rusek
2.5
3.0
PK
PK/51
50.89
1
26
43
Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MP
MP/40
50.77
1
27
20
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
50.18
1
28
13
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
7.0
DS
DS/67
49.94
1
29
34
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/40
49.81
1
30
33
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
12.0
1.0
MP
MP/40
49.53
1
31
16
Aleksander Czajka
Anna Jankowska
7.0
3.0
DS
DS/67
49.09
32
23
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
49.06
33
61
Jan Warchoł
Zbigniew Niziołek
2.5
2.5
PK
PK/51
49.02
34
45
Barbara Miś
Alicja Pers
1.5
0.0
MP
MP/45
48.85
35
52
Stanisław Drużkowski
Stanisław Wrona
0.0
0.0
MP
MP/45
48.76
36
1
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
4.0
3.0
DS
DS/269
48.32
37
41
Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MP
MP/40
47.97
38
36
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/40
47.89
39
40
Marcin Wilczyński
Józef Barczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
47.45
40
19
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
46.57
41
32
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
45.68
42
14
Tomasz Struzik
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
45.47
62
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PK
PK/51
45.47
44
15
Bogdan Sokół
Waldemar Majewski
4.0
4.0
DS
DS/67
44.92
45
3
Ryszard Salwa
Andrzej Zdaniuk
0.0
0.0
NZ
DS/269
44.88
46
44
Ryszard Cieślik
Halina Święch
2.5
7.0
MP
MP/40
44.75
47
58
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
44.74
48
35
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
44.55
49
21
Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DS
DS/67
44.26
50
37
Zofia Dąbrowska
Jerzy Piekarski
0.0
0.0
MP
MP/40
44.07
51
27
Robert Rostek
Andrzej Kopański
3.0
3.0
LU
MP
MP/40
43.70
52
28
Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MP
MP/40
42.93
53
30
Zbigniew Gruszecki
Jan Truniarz
4.0
1.5
MP
MP/40
41.69
54
17
Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.5
2.5
DS
DS/67
41.45
55
47
Jan Jagielski
Robert Wasyliw
0.0
0.0
MP
MP/45
39.06
56
49
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.0
0.0
MP
MP/45
38.71
57
10
Rafał Przywara
Bartłomiej Sikorski
0.5
1.0
DS
DS/67
33.97
58
50
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MP
MP/45
32.53
59
6
Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
NZ
DS/269
27.48
Statystyka ośrodków...